Lista ocen Honda Civic V Sedan (56) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Zawieszenie w pełni dopracowane,przód jak i tył wielowachaczowe, wytrzymałe, twarde i stalowe. W dodatku w najbogatszej wersji VTi otrzymujemy do niego grube stabilizatory z przodu jak i z tyłu, które sprawiają, ze jazda w zakręcie jest dużo przyjemniejsza niż bez nich. Prowadzenie jest pewne i w pełni przewidywalne.
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Gokard. Twój dentysta na pewno się cieszy że jeździsz tym autem, bo jakoś dziwnie często wypadają plomby. To prawda auto jest twarde i niskie, prowadzi się jak sportowe, nigdy nie czułem żeby się bujało, choć nie raz w zakręcie słyszałem sztywne chlapacze przednich kół ryjące o ziemię
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Świetnie trzyma się drogi, trudno wyprowadzić auto z równowagi, ale jak przychodzi do remontu zawieszenia to fajnie nie jest, niby pojedynczy element nie drogi, ale wielowachaczowe zawieszenie ma ich sporą ilość a przy Hondzie ilość możliwych kombinacji w zawieszeniu przeraża.
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Całkiem przyzwoicie zachowuje się w zakrętach - warunek tuleje tylnych wahaczy tzw. "cukierki" muszą być w całości poprosztu sprawne. Jeżeli są zerwane dosyć częsta przypadłość dla tego modelu na nierównościach tył auta zachowuje się niespokojnie.
~Prezes
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Zawieszenie jest typowo sportowe tzn. twarde, afotele są osadzone nisko - jak ktoś jeździ duzo po mieście i często wsiada/wysiada, może to dać się we znaki. Ale jak ktoś stawia na sportową jazdę to będzie zadowolony. hamulce mogłyby byc ciut lepsze.
~Mati
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
niski środek cięzkości = zabawa na zakrętach, Honda prowadzi się wręcz doskonale.. POLECAM, miałem okazję się przejchać różnymi modelami samochodów z róznych lat, ale tej przyjemności co w mojej Hani nie zaznałem jeszcze nigdy
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
140 km/h w zakręty i nawet nie czuć!!! Niski+szeroki+sportowe, twarde zawieszenie=CIVIC!!! Niestety coś za coś: na dobrej drodze idealnie, na dziurach boli! Czuć każdą dziurę! Ale to przecież sportówka! Ja na dziurach jadę 60 km/h.
~Tomek
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, trzeba dbać o stan tulejek na wahaczach bo jest ich trochę. Nie oszczędzać, tylko brać z aso, ponieważ są świetnej jakości i nie wiele droższe od badziewnych zamienników.
~Honda Civic 4wd
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Najgorsza wada tego auta... sztywny na tyle że czuć każdą dziurę, niestety nie daje w zamian komfortu w zakrętach, kilka poślizgów na wodzie.. tragedia! Dodatkowo 4x4 więc można na śniegu poszaleć
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Sedan
9,7
~TomiNeo
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Mój samochód jest obniżony i utwardzony więc do seryjnego nie mam porównania, ale w takiej konfiguracji mi odpowiada. Prowadzi się jak po sznurku, przechył w zakrętach niezauważalny.
Honda Civic V Sedan