Lista ocen Honda Civic V Sedan (53) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Z tą wentylacją to bywa róźnie chociaż ogrzewanie ma bardzo dobre. Na pewno można powiedzieć, że system wentylacji można ocenić jako dobry natomiast ogrzewanie jest bardzo dobre. Auto nagrzewa się dosyć szybko bo po przejechaniu średnio około 3 do 4 kilometrów wskazówka temp. jest już w położeniu optymalnym czyli jakiś 1 mm poniżej środka skali wskaźnika.
~kopatshu
Sedan 1.6 16VTi 160KM 118kW
Ogrzewanie działa bardzo dobrze, silnik rozgrzewa się szybko, bez wspomagaczy typu zawory EGR jak się to ma w niemieckich wozach. Filtr przeciwpyłkowy się sprawdza, liście i inne śmiecie nie wpadają nam do środka, silnik nadmuchu pracuje cicho.
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
No niestety tu mam już więcej uwag. Brak filtra kabinowego powoduje, że do środka wpadają liście i inne syfy. Można zrobić taki \"filtr\" samemu, ale na razie nie miałem na to czasu. Nagrzewa się dość długo w zimie, po przejechaniu około 10 km.
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Autko grzeje ładnie, niestety gdy temperatury spadają poniżej -17*C bez zasłonięcia chłodnicy nie dało się go nagrzać. Pomimo braku klimy nawiew też miło chłodzi
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Nie wiem jak to wygląda z autami posiadającymi klimę, natomiast u mnie ogrzewanie super (wymieniony termostat), ale latem to średnio bywa.
~marciaC24
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Błyskawiczne nagrzewanie wnętrza. Po dwóch latach parkowania pod chmurką, pojawił się problem z zaparowanymi od wew. szybami.
~kuba
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
O ile ogrzewanie przedniej szyby i na kabinę działa super to nawiew na nogi jest beznadziejny. Zimą odpadaja palce u nóg.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Zimą w porządku szybko się nagrzewa a latem to by się klima przydała po części rękompęsuje sobie tę niedogodność szyberdachem
~d15b2
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
szybko nagrzewa caly samochod, duzy minus za konsole nawiewu(strasznie toporne suwaki) lecz caloksztalt pozytywnie
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Szyby po 3 min rozmrożone całkowicie i bardo ciepło że aż przykręcam. W lato gożej, ale nie mam klimy i szyberdachu!
Honda Civic V Sedan