Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 (38)

~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie będę zaznaczał oceny 5 / doskonale/ bo tak nie jest ale jest dobrze +. Honda ma to coś w sobie i mam nadzieję, że jak w przyszłości będą fundusze na zmianę samochodu to będzie to właśnie Honda nie koniecznie civic ale np. Accord. Myślę, że sama nazwa Honda mówi za siebie i nie trzeba tego jakoś specjalnie rozwijać.
3,8
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
super autko ekonomiczne, malo awaryjne i ten wyglad. czarny niziutki i czesto mocno wypolerowany sedan, samochod na duzych srebrnych alufelgach, ludzie sie czesto za nim ogladaja
~Shadmen
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Trzeba uważać na auta sprowadzane z zagranicy często maja nie te silniki co są wpisane w dokumentach, muszę sie przyznać ja tak sie też przejechałem :) czasem tak bywa. Ogólnie auto dobre ale trzeba starannie auto przed zakupem oglądać bo są często kasowane po szybę;] warto zwrócić uwagę na korozje to oznaka jaka auto miało przeszłość. jeśli ma tylko małe oznaki korozji na nadkolach to jest w genialnym stanie:) bo nadkola to mankament tej...
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Auto prawie idealne, godna polecenia początkującym kierowcą
~garic@tlen.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
jestem zadowolony ,z osiagow ,spalania i komfortu jaki daje te autko z tego okresu za taka kaske porownujac kokurentow
~Martines
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Presiadłem się z VW Golfa 3 na civic 5 gen, początkowo nie mogłem się przestawić na ten komfort jazdy - tośc twarde elasyczne zawieszenie, większy hałas, ale jaka przyjemnośc z jazdy - spalanie na poziomie 7 l w mieście a mało kto na światłach spogląda i wkręca zachęcająco na obroty :) 1,5 to moze nie szczyt osiagów, jednak na początek wystarczy
~fotomek1@o2.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Świetny samochodzik, dynamiczny, pojemny, wygodny, ciekawa niestarzejąca się linia nadwozia. Nawet jako auto rodzinne sie sprawdza :)
~Laambada
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie wiem jak w innych civicach, ale u mnie przy stałej jeździe do 120km/h slychać tylko świst powietrza. Silnik bardzo cichutki, ale jak przyspieszasz slychac miły dla uszu dźwięk sportowego auta. (Silnik)
~meandme19@wp.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Denerwuje brak mocy na niskich obrotach,ale jak już "wejdzie w swoje rejony" to ciągnie do końca,wgniata w fotel :). Szybko się nagrzewa do połowy temperatury,jednak już jej nie puszcza,grzecznie siedzi na połowie.Mogłby być cichszy... (Silnik)
~fiku2@op.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Mimo kilku wad i usterek jest to samochód w którym można się zakochać. Mając nawet rodzinę.Ma to czego wiele innych aut nie ma do tej pory.Jest to moja pierwsza honda- i przy tej marce chciałbym już pozostać.
Honda Civic V Sedan