Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 (22) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Mój model, który opisuję już kilkanaście w zasadzie latek ma więc nie będę wody lał, że się nie psuje. W ciągu około 2 lat jak posiadam ten samochód zrobiłem przy nim następujące rzeczy:wymiana łożyska w aparacie zapłonowym 100 pln, wymianaq uszczelniacza wału korbowego 120pln, wymiana uszczelki miski oleju 50pln, wymiana sprzęgła /tarcza + łożysko/ 400 pln, wymiana końcówek drążków kierowniczych 150 pln, wymiana osłony przekładni kierowniczej...
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
przy przebiegu 210 tys wymienilem termostat - ciagle byl w pozycji otwartej i w zawieszeniu z prawej strony dolny i gorny sworzen wraz z wachaczem (wystepuje jako calosc). zamienniki w przystepnych cenach.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Oswietlenie sterowania nawiewu powietrza mi raz świeci raz nie świeci,poza tym drobiazgiem nic dziwnego się nie dzieje
~Shadmen
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Eh nie to tylko mit. Psuje sie dużo szczególnie elektryka ale jak sie jest cierpliwym wszystko można samemu naprawic.
~Laambada
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Tutaj sugerować się moją opinią nie można. Zbyt krótko mam autko (mniej niż rok) Puki co nic się nie psuje.
~garic@tlen.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
mam ja dopiero trzy mc moja ocena nieodzwierciedla ,jak narazie odpukac i mam nadzieje ze zasluzy na ta ocene
~fotomek1@o2.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Bezawaryjna. Po za obowiązkowymi wymianami (rozrząd, olej, klocki itd.) nic staruszce nie dolega - odpukać :)
~Karl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Raz tylko automat rozrusznika ale miał prawo po 14 latach. 10 zł + 1 h roboty.
~greg
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
pare wymian, ale nic powaznego, w koncu przebieg tez do czegos zobowiazuje

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu