Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy a nie jest ono ogromne to miejsca jest pod dostatkiem. Jedynym minusem właśnie w wersji sedan jesto otwór bagażnika no niestety jest dosyć wąski co uniemożliwia włożenie przedmiotów o większych troszkę gabarytach.
~Kamill
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
To nie jest samochód rodzinny a raczej sportowy więc nie ma co za bardzo pisać o przestrzeni. Chociaż miejsca dla kierowcy jest wystarczająco dużo i naprawde można nieżle się wyłożyć. A z tyłu to już problem pasażerów!!! hehe
~chrisis
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Z przodu siedzi się baaardzo wygodnie. Z tyłu to jest po prostu żenada - miejsca tyle ile w maluchu.. Ale ja tam z tyłu nie jeżdżę ;) Wsiadanie i wysiadanie nie należy do najłatwiejszych czynności - civic jest niski
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
z przodu jak najbardziej ok, pomimo mojego dosc wysokiego wzrostu siedzenie jeszcze ma zapas regulacji wzdluznej. siedzi sie niziutko w porownaniu do innych kompaktow. odnosnie tylnej kanapy nie wiem. nie mialem okazji tam podrozowac
~Laambada
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
No cóż, mój wzrost 183 cm i lubię "leżeć" w fotelu, więc za mną nie ma zbyt dużo miejsca, ale jak na tak małe autko środek wyjątkowo duży.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Któregoś dnia teściowa zagineła mi na tylnym siedzeniu .Często worzę komplet pasarzerów, nie narzekają
~garic@tlen.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
z przodu jest fajnie, z tylu moze mniej miejsca i dla wysokich problem z wsiadaniem trzeba uwazac na glowe
~rafal.bogunia@gmail.com
mam sedana wiec miejsca sporo jednak 5 osob na trase to za duzo