Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW 1991-1995 (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mozes
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Japończycy co do tej kwestii to się nie przyłożyli chociaż może taki był zamysł. Prawdę mówiąc jest głośno w porównaniu do innych aut podobnej klasy np. Fiat Brava to Civic jest głośny.
~TOMEK z E
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Wyciszenie mogło by być lepsze no ale LEXSUS to to nie jest !Silnik daje o sobie znać jak się go wyrzej kręci no i dość sztywne zawieszenie na naszych drogach nie pozostaje obojętne .
~meandme19@wp.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Nie ukrywajmy drodzy posiadacze Civic´ów, auto jest głośne,i to jest jego główny mankament. Gdyby ktoś miał jakieś pomysły na "wyciszenie" auta choć odrobinę,walić na email :).
~fotomek1@o2.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Słabo - powyżej 120 km/h jest głośno, ale auto jest 14 letnie więc nie spodziewałem nic innego. Za to ten odgłos silnika na wysokich obrotach... mniammm
~garic@tlen.pl
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
zbyt donosny dzwiek przenoszony do kabiny przez opony zwlaszcza przy szorstkim asfalcie byc moze to wina opon ale spotkalem sie juz z taka opinia
~Martines
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Wiciszenie daje wiele do zyczenia, szczeg szumiące opony - brak wytłumień nakoli, silniczek też słychać NO limuzna to nie jest
~lakoc
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
auto dosc ciche do 3 tys obr, powyzej silnik daje znac o sobie. jednak dzwiek jak dla mnie to jego zaleta.
~rafal.bogunia@gmail.com
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
powyzej 120 zaczyna sie glosna praca silnika i uszczelki juz nie trzymaja tak dobrze
~Kamill
Sedan 1.5 VEi 90KM 66kW
Mam sportowy wydech więc w tym przypadku nie ma o czyn mówić.
~Shadmen
do 2500 obr/min dobrze a potem mruczy a przy 8000 obr/min słychać tylko świst