Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1991-1995 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Zawieszenie - sworzeń i górny wahacz przedni - można pojeździć, ale lepiej nie ryzykować zbyt długo. Elektryka - standardowo podświetlenie nawiewu, klakson, wsteczne światła, ostatnio elektryczne szyby przód - ale nie seryjne, były problemy z postojowymi - paliło bezpiecznik - przyczyna to zwarcie w kostce przy żarówce - sam zrobiłem przed przeglądem :). Jeszcze wymieniłem przeguby zewnętrzne bo osłony sparciały i dostał się piach.
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Po bezcenie kupiłe Civic wiedząc, że będę musiał w niego zainwestować. W sumie włożyłem tyle, że z zakupem wyszła mi cena auta na giełdzie, ale głownym plusem jest to, że wiem co było robione i kto robił i nie mam już rdzy na tylnych błotnikach, ale normalne reperaturki zabezpieczone itp., a nie szpachle. Sam byłem przy wszystkich naprawach mojej Hondy więc wiem co w niej gra.
~Mateusz
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Auto mam niecały rok, jednak musiałem sporo nadrobić po poprzednim właścicielu. Dlatego daję 4, bo praktycznie cały czas coś jeszcze wymieniam. Ale są to elementy typowe do wymiany, czyli hamulce, tulejki, olej, filtry.
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Made in Japan. Nic mi nie przychodzi na myśl. Chyba że to że bierze mi go rdza na tylnich nadkolach, ale to normalka przy tym wieku w Japońcach. Zrobie to i IDEAŁ!
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Ułamana rączka schowka przed pasażerem, szyba LP się nie domyka, czego nie potrafię ustawić
~michal_mln@onet.eu
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Jedynie co to po 185tys km wymiana zawieszenia na sportowe (tamto jeszcze było dobre)
~FEJS [na serwerze] poczta [kropka]fm
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Czasem cos się zdarzy, jak żarówka H4 czy w stopie ;) ale w jakim aucie sie nie zdarza?
~Killerbees
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Wspaniale przespieszenie...wspaniala sylwetka a najwiekszym plusem jest japonski silnik takze niezawodny
~krzysiek525
czy -30 czy +30 strzał z kluczyka i sie leci i tak od 3 lat dzień w dzień
Dziennik kosztów dla Honda Civic V Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
5,7
9,7
~marcinl52@wp.pl
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Nie ma czegoś takiego, że \\\\\\\"akurat to nie działa\\\\\\\"
Honda Civic V Sedan