Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW 1991-1995 (23) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miroos
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Ogólnie OK, zdecydowanie czasami brakuje 6-tki, coraz częściej są trudności z włożeniem wstecznego, w takim przypadku wystarczy, że lekko ruszą się koła (np. zwolnienie hamulca lub ruszenie do przodu) i jest OK, ale zawsze to strata kilku sekund.
~Duch
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Dałbym 5 gdyby mi nie to że musiałem wymienić skrzynię, bo przy około 280kkm zaczęły wyć łozyska- cała skrzynia kosztowała mnie koło 400zl i wiem że przepłaciłem, ale zależało mi na czasie
~radar333 (AVE HONDA)
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Wchodzi jak w masło! Szybko i dokładnie! PRECYZYJNIE! Leciutko! Sama radość! 1-ka troszke za krótka ale 2-ka mocna! Na 3-ce 140 km/h i odcina paliwo! wsteczny niekiedy wadzi ale to norma w tych pociskach!
~Triodante
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Ogólnie dobrze zestopniowana, ale minusem jest \"wsteczny bieg\", któremu zdarzy się przychaczyć. Za to wszystkie biegi do przodu bez zarzutów.
~Mateusz
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
4, bo wsteczny ciężko wchodzi. Ponoć ten typ tak ma. Osobiście mi to nie przeszkadza. Reszta biegów żyleta, krotki skok, szybko się zmienia.
~Andrzej Dżejo
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
momentami są problemy z wrzuceniem biegu wstecznego, ale jak tylko rusze delikatnie do przodu jest już ok zeby zwnou wrzucic wsteczny.
~krzysiek525
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
jednym palcem bez wysiłku każdy bieg prócz wstecznego ale to temu ze nie synchronizowany
~Mati
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
wsteczny czasami lubi zachaczyć, ale to normalne w Hondach z tych lat, jak ktoś jezdzi albo jezdził to wie
~Michał
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
jak narzie bez zarzutów czasem trzeba wycisnąć jeszcze raz sprzęgło aby wszedł wsteczny reszta rewelacja
~FEJS [na serwerze] poczta [kropka]fm
Sedan 1.5i 16V 90KM 66kW
Idealnie skomponowana praca z silnikiem. Nie ma czegoś takiego, że nie wejdzie! Zawsze wchodzi :)
Honda Civic V Sedan