Lista ocen Honda Civic V Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW 1991-1995 (11) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezes
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Idealny samochód dla kogoś, kto nie ma dużo kasy, a chce jeździć sportowym samochodem i ma rodzinę ( sedan). Technologia VTEC zapewnia świetne osiąg przy niskim spalaniu, awarie praktycznie nie występują. Wady samochodu są zasadniczo dwie - za niskie zawieszenie - przy komplecie pasażerów uważajcie na "hopki" i duża liczba samochodów powypadkowych - na nich wychodzi rdza. Szukajcie jej na tylnich błotnikach w okolicach kół.
~marciaC24
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Mimo kilku wad, hondiczka sprawowala sie naprawdę na medal. Zawiodla mnie zaledwie raz czy dwa... Niedrogie w utrzymaniu autko, szkoda tylko, że wygląd zew. psuła wciąż pojawiająca się rdza. Sentyment do hondy pozostanie już zawsze :)
~m-kaz@o2.pl
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
160 konny silnik, przy masie nieco ponad tone to jest to co tygryski lubia najbadziej. do setki 7,1 sekund, predkosc max prawie 240km/h. mozna zaskoczyc niejedne mocniejsze auto :)
~CWIENIA
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
jezdzi się bardzo przyjemnie! sylwetka ładna, jest pewny przy wyprzedzaniu, chamowaniu, zakrętach ogułem bąba! i baaardzo nerwowy :)
~Andrzej
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
znakomite autko z ambicjami sportowymi ( 125 KM), bardzo dobre przyspieszenie, nisko zawieszone, dobrze trzyma się drogi.
~Tomek
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
Świetne auto dające przyjemność z jazdy. Bardzo ładna linia nadwozia mimo upływu lat. Chciałbym takie nowe.
~Honda Civic 4wd
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
nie jestem zachwycony, nigdy więcej takiego starego samochodu....
~alek
Nie ma lepszego autka niż Hondy , polecam VTeca , nieźle podnosi adrenalinę
~robert
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
genialny silnik, świetne zawieszenie, piękna linia

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~michał z wrocł
Sedan 1.6 16V Vtec 125KM 92kW
są lepsze "japońce" (miałem mitsubishi)
Honda Civic V Sedan