Oceny Honda Civic V

Honda Civic V - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Silnik (295)

4,1
~Rzeźnix
Coupe 1.5 i 102KM 75kW
Po przesiadce z Forda Scorpio mkII 115KM byłem wniebowzięty. Nawet na niskich obrotach zdawało się być dynamicznie, a pierwsze wyprzedzanie i przeciągnięcie silnika na wyższe obroty spowodowało banana na mojej twarzy. Teraz się przyzwyczaiłem i w sumie fajnie byłoby mieć coś mocniejszego. Aczkolwiek auto starcza w zupełności do dynamicznej jazdy - no jakieś sportowe super auto to to nie jest, ale daje frajdę z jazdy.
~SzybkiKB dgrymuza@o2.pl
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
jak i wiekszosc osob zaskoczona jest silnikiem.. jadac po hanie 120km fordem escortem 1,6 16V w gazie wiedzialem ze bd to szybkie auto.. ale ze az tak.. wracajac kolega jechal na benzynie jakis czas i chcial przetestowac mnie na skrzyzowaniu.. nie bylo o czym gadac.. gdy mnie wyprzedzil ze wzgledu na moja pozna reakcje Hania zrobila reszte i juz na 2 biegu kolaga byl daleko za mna :)
~Radziu
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Rewelacyjny silnik ! Nie do zajechania, 75 KM a potrafi zaskoczyc niejednego kierowce. Na 2 biegu poleci w granicach 90km/h
~fifka
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Cudo chociarz apetyt rosnie na wiecej koni...
~Gaco
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Gdy rozpędzamy się i wkręcimy silnik na wyższe obroty (np 2 bieg) do wnętrza samochodu dobiega bardzo sympatyczny dźwięk (prawie jak kompresor) :P
~Krzysztof B
bezawaryjnoś oraz wytrzymałoś ogólna
~Colin 83
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Mimo sporego przebiegu i instalacji LPG silnik zaskakiwał wytrzymałością, niezawodnością i temperamentem
3,6
~Lukasz
Niezawodnosc
Dziennik kosztów dla Honda Civic V
8,9
~Romanek
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
W jeną osobę civic objeżdżał bez żadnego problemu golfa 3 tdi 90km, mimo dużego przebiegu nie brał nic silnik oleju nawet przy największym katowaniu a przebieg tego auta jest ciekawy bo w papierach od gazu auto miało tyle samo jak był zakładany lpg a przez 4 lata na gazie też na pewno sporo najechał
~KLimEK
Hatchback 1.5 i 16V 90KM 66kW
Ciągnie od startu aż do samej odcinki :D