Lista ocen Honda Civic VI Coupe (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mxgts
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Ogólnie nic poważnego jak na razie nie było, głównie drobiazgi: 2 razy musiałem ściągać boczki drzwi pasażera bo nie chciały się otworzyc z zewnątrz urwało się cięgno klamki, a za drugim razem wyleciał jakiś drucik :| przepaliło się kilka bezpieczników światełko oświetlające wnętrze raz działą raz nie raz jak wracałem do domui stoję na światłach iiii takie jakieś dziwnie głośne warczenie tłumnika słyszę :| myślałem nawet ze może za mną...
~Bartek1988
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Zazwyczaj psuje się tu tylko plastikowy uchwyt(wewn. auta) sluzacy do otwierania maski, ale nie jest zbytnio istotne. Nie zaobserwowałem żanych innych usterek. Co najprawdopodobniej wynika z dobrej jakosci materiałów.
~alanp
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
W wiekszosci egzemplarzy psuje sie tylko plastikowy uchwyt(wewn. auta) sluzacy do otwierania maski, ale to nieistotny drobiazg. Poza tym nie ma tu innych czestych usterek. Wynika to chyba z dobrej jakosci materialow.
~...:::MiKE:::...
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Moje usterki to: -el. szyba pasażera nie otwiera sie do konca (pewnie cos ociera ale nie chce mi sie tam grzebac) -wskaznik paliwa szwankuje (bycmoze czujnik) czasem pokazuje np pół baku a za moment 1/4-tą, troche to denerwuje :(
~LUC
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Nawet żarówka się nie chce spalić:) Oczywiście wymieniam regularnie wszystkie filtry (co roku paliwa, powietrza i kabinowy) i olej. Na początku była zrobiona wymiana rozrządu. Raz mi sie opona przebiła:)
~dmi
Coupe 1.6i 125KM 92kW
Honda jest niezawodna pod każdym względem, jeśli chodzi o mój samochód to nic się do tej pory nie zepsuło, nawet głupia lampa w podsufitce(w 5 gen stało się to multum razy)
~Heiner
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Wymiana żarówki H4, to chyba nie jest duży problem? ;) Ogólnie wymieniamy płyny, filtry i tankujemy paliwo :) Rdza też nie próbuje zjeść Hondy, w sumie to praktycznie jej nie ma :)
~jarek1502
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jak na razie, w moim półrocznym użytkowaniu nie zanotowałem żadnych usterek. Nie licząc podświetlenia tablicy przyrządów które sam niechcący popsułem.
~Dominik
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
kłopot z domykaniem szyby. wystarczyła regulacja. Czasem wariowała kontrolka od poziomu paliwa i pokazywała maksimum.
~rafalsky76@interia.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
poza wymiana rozrzadu, paskow klinowych, olejow i klockow nic w niej nie wymienialem a mam ja od przebiegu 100000 km.
Honda Civic VI Coupe