Lista ocen Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1996-2001 (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heiner
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Bez zastrzeżeń, można powiedzieć, że wszystko jest tam, gdzie kierowca się tego spodziewa. Trochę brakuje kontrolki włączonych świateł mijania. Fotele wygodne, w wersji \"poliftowej\" dużo lepsze trzymanie boczne i regulacja nachylenia siedziska kierowcy. Kierownica mogłaby być trochę mniejsza i grubsza (zwłaszcza, że kręci się nią leciutko). Bardzo wygodny \"podstopnik\" pod lewą nogę. Duży bagażnik (zwłaszcza po pozbyciu się koła...
~mxgts
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Okropne fotele !!! beznadziejne sówaki do regulacji temp ( ogólnie cała konsola środkowa jest beznadziejnie zaprojektowana i hu*** wygląda :/ brak kontrolki od świateł mijania niedokładny wskaźnik poziomu paliwa brakuje mi cup holdera i podłokietnika kiepskie podświetlenie środka kabiny ogólnie tandetne plastiki kiepskiej jakości, po roku jazdy po naszych cudnych drogach trzeszczy to i owo i nic z tym nie da się zrobić <<< jedynie muzę...
~...:::MiKE:::...
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Fotele słabo trzymają na zakrętach, własciwie wogóle. Bezsensu umiejscowiony przycisk AC - klimatyzacji /wersja z kierownica po stronie prawej/ kieidys przez przypadek wcisnalem ręką /krecac kierownicą/ i zeszło mi dosc duzo klimy z butli :( Reszta guzików super! czytelne, dobrze podswietlone.
~alanp
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Ponadczasowa linia Coupe - trudno znalezc model w tej wersji nadwozia, ktory nie imponuje stylem. Jest to zapewne auto mniej praktyczne niz hatchback czy kombi, ale rowniez duzo lepiej sie prezentuje. Do tego plaski ksztalt poprawia dynamike i przyczepnosc.
~jarek1502
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Wnętrze jest przyjemne dla oka wszystkie przyrządy mamy pod ręką a ich obsługa jest niezwykle prosta. Jedyny minus za suwakowy system sterowania ogrzewaniem i wentylacją. Takie rzeczy były modne w latach 80-tych.
~Grzechu
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Wszystko ok. Deska i boczki wykonane z miękkiej tapicerki co jest rzadkością w tej klasie. Trwałość tapicerki też na najwyższym poziomie. Po 11 latach i 160 tyś. km. wygląda prawie jak nowa.
~szajba
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Co tu dużo pisać, wszystko pod ręką. niestety moja wersja nie ma z przodu tzw. cup holder-ów ( miejsca na kubki) ale to mi nie przeszkadza
~piotr
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
luksosow tutaj nie ma, ale nie o to chodzi, jak dla mnie jest ok, wszytsko czytelne i latwe w obsludze. fotele moglyby lepiej trzymac na zakretach
~LUC
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Nic dodać nic ując. Wszystko na swoim miejscu. Nawet elektryka szyb jak dla mnie powinna byc właśnie na środku a nie w drzwiach.
~bratek
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
wszystko na miejscu, wersja comfort ma wszystko czego trzeba kierowcy by wygodnie jezdzic ;) bardzo przejrzyscie !
Honda Civic VI Coupe