Lista ocen Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW 1996-2001 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alanp
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Najwieksza chyba zaleta i znak firmowy Hondy. Auto niezawodne i proste w uzyciu. Przy regularnych zmianach oleju i okresowych przegladach nie ma prawa sie nic zepsuc. Silnik nie do zdarcia. Elektroniki stosunkowo malo, wiec i tu nic nie nawala. Troche wprawy wymaga zaplon. Po dluzszym postoju( +6 h) polecam przed odpaleniem dwa razy przekrecic kluczyk do przedostaniej fazy(uklad zasysa paliwo) i cofnac.
~Jerzy
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Silnik bez zarzutów,skrzynia też. Mogłyby być inaczej ustawione przełożenia skrzyni(wydłużone). Mam wersję turecką-i czuć, i widać i nie ta jakość,co innych,orginalnych,japońskich. A tureckiego w tej odmianie jest multum i stąd obniżenie jakości i bezawaryjności.
~jarek1502
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
A co to są poważne usterki...:-) Żartowałem, jak mówiłem krótko użytkuję CIVIC\'a i jak na razie nic poważnego się nie stało, i mam nadzieję że się nie stanie, przecież to HONDA.
~Heiner
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Kolektor wydechowy i sonda lambda. Podobno kolektory w silnikach D16Y7 mają wadę konstrukcyjna i dlatego pękają. Koszt nowej sondy ok. 285zł, kolektor używany ok. 80zł.
~Bartek1988
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Silnik raczej nie do zdarcia jednakże czasami puszczają w nim uszczelniacze zaworów i zaczyna lekko brać olej.
~Dominik
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Brak.Przez trzy lata nie zdarzyło mi się abym gdzieś nie mógł dojechać albo nie odpalił auta nawet w duże mrozy.
~piotr
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
bezawaryjny, tylko lac paliwo i smigac. oryginalny akumulator nadal by trzymal gdybym go nie zabil nowym systemem car audio :)
~Dymiarrz
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Raz mi się zdarzyło,,że pękł sworzeń dolny wahacza i zrobił to bez żadnych oznak
~Grzechu
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Jak do tej pory nic (odpukać) Jedynie widać że zaczyna dostawać rudego nalotu.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Coupe 1.6 i 105KM 77kW
7,6
9,8
~joker7776@wp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Wszystko w należytym porządku, definitywnie przekonałem się do pojazdów tej marki.
Honda Civic VI Coupe