Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 90KM 66kW 1995-1997 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr. R
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Z przodu miejsca wystarczająco dla każdego, niezależnie od wzrostu. Z tyłu już gorzej choć osoby o wzroście do 190cm nie powinny narzekać. Mogę jeszcze dodać, że fotele użytkowane są w stanie \"fabrycznym\" tj. bez żadnych pokrowców - nie wykazują śladów zużycia, a już na pewno nie wskazują na 16 lat istnienia i użytkowania samochodu. Minusem może być odklejająca się podsufitka - gąbka na której była przyklejona ze starości skruszała i żadne...
~Pablito21Oni
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Z przodu do 1.85 metra jest wygodnie. Wyżsi mają już problem z brakiem miejsca na nogi a przede wszystkim z wsiadaniem dlatego bo civic jest bardzo niski i fotele tez są usytuowane nisko. Pasażerowie z tyłu nie mogą narzekać. Miejsca jest wystarczająco nawet dla trzech osób. Wystarczająca ilość miejsca na nogi ale w takim samym przedziale wzrostu jak z przodu.Fotele dobrze wyprofilowane. Dobrze trzymające na boki. Jestem średniego wzrostu...
~mops
Hatchback 1.5 90KM 66kW
dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco dużo miejsca ale jak chodzi o tył to brakuje miejsca, ogólnie samochód jest niski więc przy wchodzeniu trzeba się trochę bardziej złożyć niż np. do focusa
~michalutp@interia.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Jeżdżę tylko jako kierowca czasami z przodu jako pasażer i jest super przy moich 183 cm wzrostu, z tyłu jeszcze nikt nie narzekał, jak już to chwalili za wygode
~Jarek
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Z przodu dużo miejsca na nogi, jedynie czasem grubszy pasażer przeszkadza mi w zmianie biegów. Z tyłu chyba najwięcej miejsca spośród samochodów w tej klasie.
~tadziu
Hatchback 1.5 90KM 66kW
przestrzeń rewelacja, dla kierowcy w zupełności wystarczy, nie wiem jak pasażer, ale jeszcze nikt nie narzekał, więc chyba ok:)
~lukas21-21@tlen.pl
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Przestrzeni z przodu nie brakuje. Z tyłu mogło by być trochę więcej miejsca na nogi. Ocena z punktu widzenia kierowcy (5)
~Carlos
Hatchback 1.5 90KM 66kW
jestem dość wysoki i za mną raczej ciężko wsadzić dorosłego pasażera, bagażnik ok, przecież to nie kombi :)
~Stig
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Nawiew trochę głośny. Klimatyzacja zabiera bardzo dużo mocy silnika.
~piotrekg
duzo miejsca, ok