Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olga
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Według mnie miejsca jest bardzo dużo - szczególnie z przodu. Nawet na dłuższych dystansach można sobie wygodnie posiedzieć i nawet trochę się powiercić. Gorzej jest z miejscem na nogi na tylnych siedzeniach, ale to chyba jak w większości samochodów - wszystko zależy od ustawienia przednich foteli. Pozycja za kierownicą dla mnie też bardzo wygodna choć dość niska.
~samniewiemkto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Przestrzeni dużo oj bardzo dużo. Starsze samochody mają to do siebie, że są nie wygodne dla pasażerów, głównie tych z tyłu. Tutaj mogę sobie rozsuwać fotel do woli, a za mną zmieści się spokojnie inna wysoka osoba. Jedynym problemem jest szerokość auta, co 3 dorosłym osobom może z tyłu powodować dyskomfort.
~tajnos_agentos@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Mam 198cm wzrostu i przy maksymalnie odsuniętym fotelu mogę wygodnie prowadzić, jednak przy takiej konfiguracji za moimi plecami zmieści się tylko ktoś naprawdę bardzo niski i szczupły ;) Z przodu miejca jest wystarczająco, z tyłu już mniej, jednak 2 osoby średniego wzrostu powinny się tam swobodnie zmieścić.
~japan_boy
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jak na wersje hb 3-drzwiowe, auta maja zadziwiajaco duzo miejsca, zwlaszca z przodu, a fotele sa wlaciwie wyprofilowane. Mam 192 cm wzrostu a mieszcze sie w nim bez problemu. Material foteli jak i wykonczenia wnetrza wysokiej jakosci i pomimo kilkunastu lat niezniszczony.
~jareq5@yahoo.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jak na kompakta - rewelacja. Mam 180 cm wzrostu (fotel odsunięty na przedostatni ząbek), a pasażer za mną nie miał powodu do narzekań. W AUDI A3 z tego rocznika z tyłu jest dużo mniej miejsca. Szerokie drzwi ułatwiają wsiadanie do tyłu.
~wojtek_mistrzu
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Przeciętnie - nie jest to przestronne auto, ale nie jest też klaustrofobiczne, wszystko zależy czego wymagamy od samochodu, ale chyba nie po to sie kupuje 3 drzwiowy samochód, żeby potem narzekać z powodu braku miejsca ;)
~waql2@o2.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Z przodu jest wystarczajaco duzo miejsca dla osoby nawet 2-metrowej (po obnizeniu siedzenia), z tylu miejsca na nogi jest wystarczajaco jak na klase kompakt, jednak osoby powyzej 185cm moga miec zbyt malo przestrzeni nad glowa.
~Avida_Dollars
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Samochód dla 2 osób. Z tyłu dosyć mało miejsca na nogi, szczególnie kiedy kierowca jest wysoki, ale to przecież hatchback. Mam 193 cm wzrostu i mieszczę się dość wygodnie za kierownicą co uważam za spore osiągnięcie.
~darq_
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
każdy się dziwi jak w tak małym aucie może być tyle miejsca a jednak ! może kosztem bagażnika w który nic nie wejdzie:P brak mi też tej fajnej otwieranej szybki jaką miałem w 5 generacji :(
~mikam@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Miejsca więcej niż w moim poprzednim samochodzie - polonezie. Regulowany w pionie i poziomie fotel kierowcy pozwala na dobranie optymalnej pozycji za kierownicą. Pasażerowie też nie narzekają.
Honda Civic VI Hatchback