Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (49) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tajnos_agentos@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Ogrzewanie działa tak jak powinno. Kilka minut jazdy, aż silnik złapie odpowiednią temperaturę i juz mamy ciepło. W lato o schłodzenie wnętrza dba otwarty szyberdach lub gdy stoimy w korku - klimatyzacja. Szkoda tylko, że nie potrafi \"dmuchnąć\" naprawde lodowatym powietrzem tak jak w Toyocie Avensis I (również klimatyzja manualna). Do codziennego użytkowania w zupełności wystarczająca.
~Pstrokaty
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Chyba największa wada tego auta-mówię tylko o odparowywaniu szyb. Dopóki nie wyczytałem w instrukcji, że najlepiej odparowywać szyby z full nawiewem + klimą (na początku nie włączałem klimy) była tragedia. Z klimą jest OKi. Nie zazdroszczę tym co mają CIVICa bez klimy :(( Jeżeli chodzi o samo nagrzewanie auta oraz działanie klimy to jest jak najbardziej OKi.
~japan_boy
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Slaba strona 6 generacji. Nagrzewa sie wolno, wentylacja i odparowywanie tez niezbyt skuteczne, latwo zaparowuje. Sytuacje czesciowo ratuje klima. Moj stary Civic 4 gen radzil sobie w tym temacie zdecydowanie lepiej (slynne odchylane tylne szyby - to byla rewelacja :)
~Olga
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo szybko zaczyna grzać - nawet zimą już po kilku minutkach jest ciepło. To samo tyczy się klimatyzacji - mimo, że dużo osób powie pewnie, że dość prosta i prymitywna jak na dzisiejsze czasy - bo auto ma już jednak swoje lata - to działa bardzo sprawnie, szybko i wydajnie.
~samniewiemkto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Nagrzewa się dosyć dobrze, klima działa błyskawicznie, ale wolę sobie otworzyć okno. Tutaj jest po prostu dobrze, mogło by być lepiej ale znając wiek auta nie jest źle. Przy włączonym obiegu powietrza wewnątrz auta odparowanie szyb zajmuje nawet zaledwie kilka sekund.
~jareq5@yahoo.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Zimą szyby potrafią zaparować; wymiana filtra kabinowego nie załatwia problemu. Co prawda można kupić specyfik w spraju do szyb, ale to tałatajstwo maże się po szybach. Na ogrzanie kabiny też trzeba chwilę poczekać.
~Westfield
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Czasem przepala się drut oporowy dmuchawy, jednak łatwo zastąpić go opornikami. Instrukcję można znaleźć na forach civica. Nagrzewanie mogłoby przebiegać szybciej. Potrzeba jakiegoś kwadransa, by zaczął dmuchać na ciepło.
~eNIKa
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Paruje ale po to jest klima żeby sobie z tym radzić - klima przy upałach dość szybko radzi sobie z wypełnieniem auta chłodkiem i nie miałem przyjemności jeżdżenie np S klasa wiec daje 5
~Kubaff@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jesli chodzi o czas letni to mam klimatyzacje ktora zreszta nie zawsze jet potrzebna bo zwykly nawiew jest calkiem wydany. W zimie nie trzeba dlugo marznąć, ogrzewanie jest bardzo wydajne.
~mikam@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Tutaj również 5. Nie rozumiem, jak ktoś może narzekać. Ja po zakupie wymieniłem filtr kabinowy i teraz wentylacja i ogrzewanie mam super. Szyby nie parują, nie pocą się, nic mi nie przeszkadza.
Honda Civic VI Hatchback