Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olga
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo duża przednia szyba jak i boczne sprawiają, że widoczność jest bardzo dobra. Jedyna rzecz, która czasem przeszkadza, to dość długi przód. przy wyjeżdżaniu z jakiś bocznych ulic, gdzie widoczność jest ograniczona i trzeba dość mocno się wychylić nagle okazuje się, że mamy już pół maski na drodze, ale nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś mi w nią wjechał:D
~samniewiemkto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Widoczność dla mnie bardzo dobra. Jestem wysoki i nie mam żadnych problemów z widocznością. Bardzo dobrze się parkuje nawet na ciasnych parkingach. Trochę gorsza widoczność przez tylną szybę podczas opadów, wycieraczka, jest trochę zbyt mała. Ale jak ktoś nie potrafi jeździć to nawet w cabrio ma kiepską widoczność do tyłu...
~kw1nto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Widoczność super. Duże przeszklone powierzchnie zapewniają bardzo dobrą widoczność. Dla porównania ostatnio cofałem Hondą Civic 8 gen. - MASAKRA! Nic nie widać przez tylna szybę. Dodatkowy plus za lusterka zewnętrzne - dzięki temu, ze są duże i nieco 'odsadzone' od słupka auta, wszystko w nich idealnie widać.
~japan_boy
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Do przodu bardzo dobrze, slupki nie za szerokie, a maska opada nisko. Dlugi i niewidoczny na krancach przod nie daje dobrego wyczucia podczas parkowania. Do tylu niestety slabo: wysoka krawedz okien i grube slupki tylne. Brakuje mi troche fantastycznej jak w akwarium widocznosci ze starego civica 4 gen :(
~darq_
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
dookoła widać wszystko znakomicie ale w czasach gdy w modzie są auta typu suv w mieście się za nisko siedzi - widok naszych oczu na klamki innych w korku... Ale w sumie to też i plus bo leżymy na glebie jak w gokardzie:D:D
~mikam@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Tutaj tylko dobrze. Dość wysoko umieszczona pokrywa bagażnika zasłania pole widzenia przy cofaniu, ale przy odrobinie wprawy można "wyczuć" samochód. W przód i na boki widoczność super.
~tajnos_agentos@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Średnio. O ile widoczność do przodu jest bardzo dobra, to przy cofaniu trzeba się juz bardziej skupić. Ale myślę, że wystarczy trochę czasu, żeby dobrze wyczuć ten samochód.
~Adamkus
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
a tu z koleji z plusem jedyne co to problem z cofaniem, ale idzie się przyzwyczaić (skoro w skrzyni jest problem z R to do kompletu widoczność do tyłu jest ograniczona :D)
~waql2@o2.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Nie napotkalem sie na problemy z widocznoscia. Jednak nie daje najwyzszej oceny bo np. renault clio ma duzo wieksze pole widzenia, jest sporo mniejsze ale - cos za cos.
~ToNZi, więcej informacji: www.civic.tonzi.com.pl :)
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
wszystko widać dookoła:) lusterka dobrze obejmują obszary dookoła auta więc praktycznie nie trzeba się odwracać, nie zaobserwowałem "martwych punktów"
Honda Civic VI Hatchback