Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW 1995-2000 (52) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tajnos_agentos@poczta.fm
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Do prędkości ok 90-100 km/h jest nawet cicho, później już coraz wyraźniej słychać szum opływającego powietrza, który może niektórym przeszkadzać. Przy spokojnej jeździe (nawet z większymi prędkościami) silnika prawie nie słychać. Jednak gdy chcemy pojeździć trochę dynamiczniej, wyraźnie usłyszymy przyjemny dźwięk silnika co dla mnie akurat jest dużym plusem :)
~wojtek_mistrzu
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Raczej troszkę poniżej przeciętnej. Samochód jest słabo wyciszony, choć dramatu nie ma, ale przy dużych prędkościach to jest uciążliwe niestety. Oczywiście oceniłem "źle" ale jak na kompakt, i tak jest dużo cichszy od miejskich samochodów w trasie.
~kw1nto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Samochód nie jest wyciszony wystarczająco dobrze. Przy wyższych prędkościach (powyżej 120km/h) wewnątrz auta zaczyna się robić głośno. Mankament ten często bywa plusem, ponieważ wkręcający się na obroty silnik ma bardzo przyjemne dla ucha brzmienie.
~eNIKa
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
130 km/h (nie mam katalizatora) i albo krzyczysz do siebie nawzajem albo dajesz bardzo głośno muzykę. 2,5 tysiąca obrotów i przez brak tego elementu mam bzyczenie niczym \"wiejski tunning\" - ale przeglądy przechodzi także zostawiam to tak ;)
~samniewiemkto
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Wyciszenie. Gdy przekracza 2700 rpm robi się głośno. Ten dźwięk silnika między 2700-3700 mnie trochę denerwuje. Więc wolę od razu przycisnąć i słuchać VTEC'a. Ten ryk jest akurat przyjemny. Do jazdy miejskiej polecam radio.
~antistat
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Wyciszenie jest słabiutkie. Silnik jest znośny do 3000. Jak chcemy poszaleć to powyżej już ładnie mruczy a później nawet ryczy. Jednak w codziennej eksploatacji jest to troche męczące.
~Jankes
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Hmm, tutaj jest tak jakby charakterystyka zerojedynkowa, na niskich obrotach jest cichutko zarówno w środku jak i na zewnątrz, a w granicach 5-7 tys obr jest czego posłuchać i spokojnie mozna wyłączyć radio
~mikam@op.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Tak jak powinno być. W czasie spokojnej jazdy cichutko i spokojnie. Przy sportowej jeździe i/lub prędkości powyżej 130 km/h silnik już słychać, ale radia nie trzeba zgłaśniać, więc jest super.
~Paweł
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Jak wspominałem jeździłem przedtem CC700 po 3 miesiącach jazdy Hondą jechałem CC i myślałem, że oguchnę.Ponoć Accord jest lepiej wyciszona ale radio spokojnnie posłucha na 4 stopniu wentylacja chuczy.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
7,2
~waql2@o2.pl
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Nie jest przesadnie glosno, ale cicho tez nie. Na nierownosciach lubia czasami potrzaskiwac plastiki a silnik slychac nawet przy 2tys.obr. Mysle ze zupelnie przecietnie.
Honda Civic VI Hatchback