Lista ocen Honda Civic VI Hatchback 1.6 i 116KM 85kW 1995-2001 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Mam duże zastrzeżenia-zwłaszcza do wstecznego i jedynki-haczy się...może to w moim egzemplarzy bo wcześniej jeżdziłem taką samą honda , tylko że 1.4 i z 1997 i skrzynia była ok.
~Rafal
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Katastrofa...biegi wchodzą bardzo gładko, wszytko cacy, gdyby nie to, że łożyska, jakieś tulejki itp. były do wymiany po 123 000 km(przebieg raczej autentyczny).
~petrolhead
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Jedynka lubi sobie czasami nie wskoczyć - wsteczny również. Pod tym względem duże rozczarowanie. Całe szczęście, że reszta biegów wchodzi krótko i bez problemów
~kot0@onet.eu (mr.mial)
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Skrzynia na ogół jest bezproblemowa ale w mojej hondzie jak się wrzuca wsteczny lubi przytrzeć. Mankamentem jest także to, że jest \"krótka\".
~Obiektyw
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Poza wymianami oleju nic do roboty. Biegi wchodzą idelnie (z wyjątkiem wstecznego, który czasem się zapiera). Głównie jednak jeżdżę do przodu....
~gwiecko
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Wsteczny wrzucany przez trójkę, ale to podobno standard. Czasem problemy z wrzucaniem jedynki ale to rzadkość
~Tygrys32
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
automat nieźle przyspiesza ale trochę szarpie przy ostrzejszym wciśnięciu pedału przyspieszenia
~mariusz.zielinski@wp.pl
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
trochę zgrzyta między 3 a 4 - to ponoć norma w tych skrzyniach - ale ogólnie super
~soniak
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
może kogoś zdziwię ale mnie wsteczny nie skreczy- świetna kultura pracy
~kalorcia
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
automatyczna skrzynia biegów, bez zastrzeżen
Honda Civic VI Hatchback