Lista ocen Honda Civic VI Kombi (199)

~Paweł
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
O takim aucie kiedyś marzyłem i się w końcu spełniło :) W swojej klasie ciężko o odpowiednik. Jak na kompakt oferuje sporo miejsca jest wygodne i ergonomiczne. Wygląda raczej niepozornie, a jest całkiem żwawe i potrafi objechać niejedno auto o sportowym wyglądzie ;) Uwielbiam mojego aerodecka :)
~pavulon_81@tlen.pl
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
To powinien być samochód wzorcowy dla wszystkich producentów chodzi o parametry spalanie koszty utrzymania przyspieszenie poniżej 10 sek do 100 km/h ładowność komfort
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Kupiłem Hanię kombi tylko dlatego, że kiedyś chciałem ją mieć, żeby trochę pojeździć i bez żalu się pozbyć. Minęły 3 lata, a mnie za każdym razem , po kolejnej wizycie u jakiegoś dilera przechodzi ochota na nowe auto. Dałem za nią 5000 pln włoskiemu narzeczonemu teściowej. Daję 5 pkt za całokształt mimo paru wad. 240 000, 0 wycieków, 0 ubytków oleju, nadal wyciąga \"tylko\" 170km/h bo to kombi. Odpala zawsze, od razu. Silnik nigdy nie był...
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Fajne auto, wygodne, lekko sportowe, lekko rodzinne kombi i na trasę i na miasto. Zaskakujące zawieszenie oraz dynamika silnika, świetna skrzynia biegów. Fajna sylwetka przykuwająca oko.
~mawy5
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Pojemny i wygodny, ładnie się prezentuje w srebrnym nadwoziu z ładnymi alufelgami:)Troszke duży promień skrętu powoduje czasem trudności. Rozglądając się za kombi w podobnych pieniądzach i z podobnego okresu to naprawde fajne auto. Polecam ale zadbane i w dobrym stanie technicznym. Zaznaczyłem, że nie kuppię go jeszcze raz bo myślę nad Accord Tourer:)
4,1
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
W porównaniu do np Forda Focusa, Opla Astry czy Golfa którymi miałem okazję jeździć samochód jest doskonały, ostatnio częściej jednak jeżdże Audi A6 ´02 i wracając do Hondy czyje pewien niesmak pod względem jakości, hałacu i bagażnika. Ale oczywiście zdaje sobie sprawę że auta te dzielą 2 klasy w spora różnica cenowa.
~tomasz_rowinski@onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Doskonały samochód. Rzecz jasna ma pewne drobne przypadłości ale są one naprawdę drobne i nie uprzykszają użytkownikowi zbytnio życia. A co najważniejsze nie psują radości z posiadania tego samochodu i z jazdy nim. To jest mój pierwszy "japończyk", ale teraz już wiem, że w przyszłości będą już tylko "japończyki". Niestety chyba już nie honda, gdyż każda kolejna wersja pokazuje coraz dobitniej jak można "zepsuć" piękno samochodu... Polecam...
~Wojtek
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
W sumie mółbym sie czepiać spalania, ale wiedziałem ile pali zanim ją kupowałem, no i poza paliwem nic w to auto nie wkładam )
~eradwaen@gmail.com
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
polecam. wilk w owczej skórze. Full opcja-skóra,klima, full elektryka, szyberdach, pojemny bagażnik. no i jak założysz dystanse i felgi 16tki i obniżysz troszkę i wydech też to naprawdę... :) auto super wygląda
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Kombi
7,4
~Buła
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Silnik i jego moc, to jedna z zalet tego auta. Pojemność 2.0 a moc to tylko 105 KM, ale honda jest elastyczna i przy tej mocy niezle sobie radzi.Na 2 i 3 biegu przy mocnym wciśnięciu gazu można kręcić aż do 6tys.obr.I auto przyspiesza jak dobrej klasy benzyniak (jak na starego typu silnik diesla to bardzo dobrze). (Silnik)
Honda Civic VI Kombi