Lista ocen Honda Civic VI Kombi (83) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomasz_rowinski@onet.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Posiadam ten samochód od roku (jako II właściciel) i w tym czasie przejechałem 35.000 km. Ani razu mnie nie zawiódł nawet w najbardziej błachym elemencie. Tylko tankuję paliwo i wymieniam części eksploatacyjne. W chwili obecnej mam do wymiany tuleje wahaczy tylnych wzdłużnych oraz małe ogniska korozji na tylnych błotnikach do usunięcia (w pierwszym przypadku zapewne efekt polskich wspaniałych dróg, zaś w drugim niestety wada konstrukcyjna...
~Wojtek
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
NIC!!!!!!!!!!!!!!!! dlatego też kupiłem to auto. To moja 4 honda wszystkie miały dobrz ponad 10 lat i nic. Jak widze znajomych w 5 letnich autach ( focus , golf 5 , mercedes E 320 cdi, fiat croma- mega tragedia znajomy beczy na samą myśl jazdy nim :) , którzy często cos wymieniają to wiem, że dobrze zrobiłem
~pavulon_81@tlen.pl
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
nic nic nic oprócz 1.rezystor dmuchawy 2. sterowanie lewego lusterka w jednej płaszczyźnie może się kabel wypiął nie patrzyłem 3. co roku poprawiam układ wydechowy zawsze w innym miejscu 1 miejsce 50pln jakaś dziura lub oberwanie się rury to już taka tradycja że przed świętami jadę do spawacza
~mawy5
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Wnętrze już trochę skrzypi,ale delikatnie. Podspawanie przepalonego tłumika (jeszcze oryginalny) Poprawiałem pewne braki tapicerki, wyposażenia i niedbałości po poprzednim właścicielu. Problemy ze wstecznym biegiem ale podobno te Hondy tak mają.
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Bez usterek od początku eksploatacji (jestem pierwszym właścicielem) Po kilku usterkach padł zamontowany przez dilera alarm PRESTIGE którego BAAARDZO niepolecam. Nie wpływa to jednak na ocenę auta gdyż nie jest to wyposażenie fabryczne.
~mariuszelbro@op.pl
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Nic sie nie dzieje. Pamiętam swojego pierwszego Malucha, później Poloneza - rany! Nie było miesiąca bez wizyty u mechanika. A tu póki co ... cisza. No, ale to przecież całkiem inne czasy i całkiem inna klasa pojazdu. Z resztą co tu porównywać ...
~guest
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Tylko materiały eksploatacyjne. Płyny, filtry, oleje Przy 210tyś km robiłem zawieszenie tzn tuleje przód i tył oraz amortyzatory tył. Troszkę kosztowało ale auto teraz prowadzi się super!
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Rezystor dmuchawy. Zamek bagażnika po zimie. Padały żarówki (made in China z ołowianymi stykami (sic!) Nawet nie padały - raz świeciły, a raz nie. Dyskoteka. Po wymianie na markowe (drogie) nic.
~Lenar80
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
wymiana pół zawieszenia , sprzęgło rozrząd, oleje filtry itd. I jazda przez kolejne kilka lat to wydatek max 2tys zł. W porównaniu z tdi na dzisiejszym rynku REWELACJA
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Po 4500 km regeneracja przewodu elektryki szyby, przepalił się od mrozu, bo szyba przymarzła, po myciu, więc na własne życzenie :P przez nieuwagę. Poza tym nic nic nic nic nic
Honda Civic VI Kombi