Lista ocen Honda Civic VI Kombi (73) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dj
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Płacisz więcej niż u konkurencji, po czasie zdajesz sobie sprawę, że warto było, bo jedziesz jedziesz i nic i tankujesz i dalej jedziesz i nic.Potem to już nawet nie patrzysz na inne marki, bo interesuje cię tylko Honda, kto ma ten wie. Nie interesują cię ceny pompowtyskiwaczy, kół dwumasowych,mikorspękania komory spalania, uszkodzona sprężarka,uszkodzenia filtra cząstek stałych, bo tego nie masz :P Myślisz tylko gdzie jeszcze nie...
~pavulon_81@tlen.pl
Kombi 1.5 16V 114KM 84kW
Jak ją kupowałem kosztowała 12 800 plus przerejestrowanie na rynku chodziły takie w okolicach 18 000 - 20 000. teraz koniec 2010 możesz taka kupić za 8000 - 9000 tylko trzeba chcieć ja swojej Hani szukałem pół roku. Honda produkuje silniki i do nich dosztukowuje nadwozia silnik wytrzyma ponad 500 000. Będę miał tylko problem jak za 10-15 lat będę chciał zmienić samochód żaden nie spełni tych wyśrubowanych parametrów.
~Bartozzi
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
No i tutaj przywołam porównanie z moim poprzednim autem - passatem B5. Myślałem że ta przesiadka będzie mnie boloeć bardziej, zaskoczyło mnie, że szybko przywykłem do mniejszego auta, a liczne zalety pokazały mi, że VW nie zawsze robi dobrze. Honda się postarała (przy czym większość tego modelu to tak naprawdę ROVER 400 TD). Szkoda, ze już takich nie robią, zmieniłbym na taki sam tylko młodszy za jakiś czas :)
~Jarek28
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Przy zakupie wydaje sie że zapłaciliśmy dużo i że u konkurencji zostawilibyśmy trochę mniej pieniędzy, później dostrzegamy że samochód ten jest minimalnie lepiej wyposażony i lepiej leździ nie np Golf IV, na końcu zdajemy sobie sprawę (ku wielkiej uciesze) że samochód nasz jest (przy ewentualnej odsprzedaży) sporo droższy niż inny kompakt. I to mi sie w Civicu podoba.
~Atoma
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
kupiłem używany 4 letni samochód i uważam że świetnie trafiłem mam go dwa lata i oby tak dalej.Serwisuję w autoryzowanej stacji i nie jest tak drogo w stosunku do jakości auta i serwisu.Wcześniej miałem fiata sienę i serwis fiata był droższy i o niebo gorszy nie mówiąc o przekrętach koncernu jak i samych mechaników.
~Grzesiek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Gdy kupowałem Civica za porównywalą cenę konkurencja oferowała dużo uboższe wyposażenie. Warto wydać pieniądze na nową Hondę, lub zadbaną używaną, bo to auto jest tego warte, nawet jesli trzeba dać trochę więcej niż za inną markę. Niezawodność musi troszkę kosztować.
~Mrutek
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
Nowe kombi, z tym wyposażeniem, które mam, kosztowało 12 lat temu ok 70tys. To chyba jakieś 150tys na dzisiejsze, a może więcej. Bez komentarza. 12 lat później dałem za nie 7tys, z wszystkimi opłatami. Życzę każdemu tak niezawodnego i taniego auta ;).
~Buła
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Co do aut w tym segmencie nie mogę narzekać.Za hondę zapłaciłem 13tyś-auto było sprowadzone ale po wym. rozrządu,opłacone i zarejestrowane i po wymianach wszelkich płynów,filtrów itd.. a do tego radio cd-mp3-usb plus komplet alufelg z oponami.
~Paweł
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
To nie jest auto dla każdego. Trzeba być świadomym tego co ono oferuje i zgodzić się większa cenę zakupu i eksploatacji niż w przypadku \'zwykłych\' wersji. Ja wiedziałem czego chcę i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to auto.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI Kombi
7,4
~marinn
Kombi 1.8 16V VTi 169KM 124kW
O zadbane VTI naprawdę trudno, większość egzemplarzy jest już mocno zajeżdżona i porozbijana. Jeżeli uda się znaleźć ładny egzemplarz (mi to zajeło prawie pół roku) to naprawdę warto zapłacić więcej i cieszyć się bezawaryjną jazdą.
Honda Civic VI Kombi