Lista ocen Honda Civic VI Kombi 2.0 TD 105KM 77kW 1998-2001 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartozzi
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
To jest najmniej paliwożerny samochód jaki miałem. Robię przeglądy co 10tys. , silnik nie bierze grama oleju. Takie rzeczy jak klocki i tarcze w przeciętnych cenach - za komplet tarcz i klocków z przodu dałem 180zł + wymiana. Czasem korodują zaciski hamulca i manszety maglownicy - trzeba regenerować. Mam go od stycznia (niecały rok) i zrobiłem jeden zacisk. Nic więcej.
~Buła
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Trasa ok.5.8litra to minimum przy prędkości do 110km/h.Natomiast w mieście potrafi wziązć do 8.5 litra przy temperatuże -20stopni(w lecie po zakorkowanym miescie 7l).Nie ma w co wierzyc w ogłoszenia , wktórych handarze przekonują,że auto pali 5 litrów.... To dwulitrowy silnik diesla więc swoje musi wziązć.
~guest
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Dwu litrowy diesel z niezłym momentem sam zachęca do szybszej jazdy. Dla minie spalanie rewelacja. W cyklu mieszanym 10km trasa i 5km miasto z korkami średnie spalanie na poziome 5,5 litra uznaję za bardzo dobre. Trasa 700 km z prędkościami do 130km/h 4,8l / 100km. Bardzo dobrze!
~Pierro
Kombi 2.0 TD 105KM 77kW
Zuzycie paliwa ok. ale naprawy niewybaczalnie drogie!! Kazdy mechanik ma na to auto taka samo spiewke! To rzadki samochod, wszystko jest inaczej i drogo bedzie! Zlodzieje i tyle... Szkoda gadac
Honda Civic VI Kombi