Lista ocen Honda Civic VII Coupe 1.7 i 125KM 92kW 2001-2005 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Skrzynie wymieniłem na inną używaną oryginalna przestała pracować po wymianie oleju. Kupiłem olej Rawenol niby dedykowany do hondy ale po 1000km padła. Kupiona uzywana skrzynia zalana oryginalnym olejem oryginalnym hondy póki co przejechała 50 tys i chodzi super. Nie przeciąga, bez szarpnięć. Wcześniej jeździłem autami z manualem ale z automatu już nigdy nie zrezygnuje.
~Speedy
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Ogólnie całkiem przyzwoita. Przez dwa lata użytkowania tylko pare razy słyszałem cichy chrzest przy 1 i 2 biegu potem naprawdę miło. Zesopniowana na przyspieszenie. Według mnie 5 powinna być dłuższa albo powinni wstawić 6 bo przy predkosciach powyzej 160 silnik ma 5000 obrotów co niestety przy dłuższych podrozach jest meczace.
~xzy
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Nie ma problemu ze zmianą biegów. Skrzynia pracuje precyzyjnie i lekko, choć podobno szybko zużywają się koła zębate. Pedał sprzęgła posiada krótki i twardy skok. Trzeba uważać, gdyż wsteczny nie posiada blokady.
~Adrian
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Posiada wadę fabryczna i w okolicach 150-200 k km trzeba zmienić łożyska. U mnie koszt nieco ponad 1k zł za części. Teraz zgrzyta przy zmianie biegów.
~erwin85@op.pl
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
Czasem wsteczny nie najlepiej \"wchodzi\", jak to u japońca...
~Piotr
Coupe 1.7 i 125KM 92kW
automatyczna skrzynia biegow dziala naprawde dobrze
~mrli1@ wp.pl
rewelacja