Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW 2004-2005 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dawid hondziarz
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
2.0 ivtec 160km a spalanie mniejsze niz w 1.4 niemieckich konkurentów , do tico z gazem sporo mu brakuje ale srednie spalanie jazda podmiejska 10km plus jazda po miescie 7,3 trasa to zalezy od fantazji kierowcy , ja nie lubie obciązac silnika i uczymuje obrot 2-3 tys czyli miedzy 70 a 105km trzeba liczyc na trasie 6-6,5 to dobry wynik jak na taką pojemnosc , to nie moja pierwsza honda i jak ktos umie wytrzuc auto bedzie zadowolony ze spalania
~Grzesiek
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Jest to tzw. Japończyk (produkcja UK :)) ale od ponad roku nie włożyłem w niego nic ponadplanowego. Wiadome filtry oleje to normalka zresztą w cenie bardzo przystępnej powiedziałbym taniej nawet. Co do spalania to jestem miło zaskoczony posiadam jednostkę dosyć mocną i spalanie nie przekracza 8.5 Przy jeździ dynamicznej nie chce dojść nawet do 8. Uważam że jest to jednostka godna polecenia-elastyczna mocna bezawaryjna (silnik na łańcuszku)
~Marek
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
No i bolaczka auta.Wiem ze z takim silnikiem musi spalic.Nie wiem skad moi koledzy bwzielitakie spalanie.Chyba cos sie im pomieszalo.Skoro Pfabrycznie miasto 10.5 ,trasa 6.1 srednio 8.5 .I tak to auto pali 5.7 to rowerem i z zaglem.U mnie przy predkosciach 120 w trasie pokazuje 7.5-8 ,ale po nastepnym tankowaniu wychodzi 10-11
~Georg
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Przy 80000 km. zrezygnowałem z przeglądu w ASO [Multi Auto Białystok] Przegląd w dobrym prywatnym warsztacie wykrył-lano półsytetyk w cenie 3x wyższej niż dobry syntetyk10/60 do aut sportowych w klimace gorącm Filtry był tak zasyfione,że aż dziw,że ciągnęły a pieniądze za wymianę brali.Zbiżność rozregulowana,opony do wyminy.
~Robert B
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
przy niższych prędkościach spalanie poniżej 6 ciu litrów. Wracałem z Chorwacji z bagażnikem na dachu, pięć osób, trochę bagażu i przy szybkościach rzędu 150-165km/h spalanie wyniosło około 9-10l
~Jakub
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Honda nigdy nie należała do drogich samochodów w kupnie czy utrzymaniu. Pieniądze się zaczynają kiedy chce temu autu wrzucić kilka sportowych części - choć też nie zawsze.
~PiotrekK
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
Silnik rewelacja. 160KM a pali około 8,5-9,5 l/100 LPG a osiagi naprawdę super. Braluje tylko 6 biegu i byłoby jeszcze oszczedniej
~dziki benny
Hatchback 2.0 i 16V Type S 160KM 118kW
po mieście 10litrów, na trasie jak powoli si epojedzie to 7,5 litra. przy deptaniu koło 15 ssa
Honda Civic VII Hatchback