Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 2001-2005 (35) - Silnik

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel.micek.grecja
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Honda Civic jest moim sluzbowym samochodem, tak wiec nie oszczedzam na eksploatacji. Silnik jest dobry i jedyna usterka jaka zauwazylem, jest zapalanie sie lamki silnika prz jezdzie powyzej 150/godzine przez okres ponad 20-30 minut. Po powrocie do normalnej jazdy i ewentualnym postoju lampka sama gasnie.
~xeb
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przesiadlem sie z Peugeota 307, 1.6. Samochod kupilem przed dwoma miesiacami. Fabrycznie nowy, ale rocznik 2004. Mimo mniejszej mocy (90 kM) wlasciwie nie ustepuje Peugetowi, ktory mial o 20 kM wiecej. Kultura pracy i elastycznosc silnika rewelacyjna. Peugeot pozostaje daleko w tyle.
~bumbarumba@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Silnik 1.4 trochę za słaby, ale już mi przeszło ganianie się i wyścigi. Na trzyosobową rodzinę z pełnym bagażnikiem nie jest jeszcze źle. Do wyprzedzania w trasie raczej trzeba podejść z odrobiną wyobraźni.
~Maciek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Wariant ekonomiczny, ale dynamika jak na silnik 90-konny przyzwoita. Odczuwalny spadek mocy po włączeniu klimatyzacji. Minus to hałaśliwość na wysokich obrotach.
~niewadka
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Po przygodach z suzuki swiftem i vw passatem - jestem ogromnie zadowolony. Jak dalej tak się będzie spisywać to pozostanę przy marce Honda do konca życia!
~gościu
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Silnik "bzyka jak pszczółka", jedyna wada to moc na wyższych obrotach, ale to przecież japończyk i czasami potrzebuje pokręcić się troche szybciej
~Radek 505810782
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
silnik jest niezawodny mimo duzego przebiegu pracuje bez najmniejszego zarzutu wiec nie zamierzam zmieniac mojej Hondziawki na nic innego.
~marcin62@poczta.gazeta.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
silnik jest ok, trzeba jezdzic na wysokich obrotach aby dobrze smigala, ale to normalka w hondzie, ja to lubię, nie jedną juz miałem i jest ok.
~Irek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
1.4 90km to podstawowa wersja. Kompromis pomiędzy dynamiką i niskim zużyciem paliwa. Spisuje się doskonale w mieście jak i w trasie.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
8,8
~tatrywyjazd@interia.pl www.tatrywyjazd.republika.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Silnik cichy przy prędkości do 60 km/h. Przy dużych obrotach głośny. Nie psuje się, nic nie cieknie.
Honda Civic VII Sedan