Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW 2001-2005 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bumbarumba@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Strasznie twarda. Czasami mam wrażenie że lekko silniejszy wiatr na postoju wprawia samochód w lekkie drgania. Jadąć szybiej po nierównych polskich drogach mam wrażenie, że cały czas nią buja. Nie na polskie drogi. Wolę zawieszenia samochodów sprzed 2000 roku - zawieszenia bez żadnych wynalazków. Jedyna zaleta tego zawieszenia to, że na zakrętach trzyma się dobrze. Przynajniej odnoszę takie wrażenie.
~Mefi100
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Bardzo dobry (komfortowy) na nasze dziury, trochę mocno się przechyla przy szybszej jeździe w zakrętach, ale bezpieczny. Bardzo dobre elektryczne wspomaganie kierownicy.
~Tadeusz
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Twarde zawieszenie - nie na nasze dziury. Silnik 1,4 nie do jazdy sportowej więc w tej wersji powinien mieć bardziej miekkie. Doskonała zwrotność.
~k domalewski
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
bardzo dobrze trzyma się drogi. Często jeżdżę dość szybko, a wtedy wyłączanie wspomagania przy większych prędkościach bardzo się przydaje
~Maciek
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Komfortowy, raczej miękki, sprężysty i cichy. Wadą jest duży promień skrętu auta, co odczuwa się na zatłoczonych parkingach.
~hondac
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
No coż troche Honda uprościła tylne zawieszenie i to sie czuje.Moja porzednia Honda z 1996 lepiej trzymała się drogi
~Bukowczan
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
przy 24 tys stuka w ukladzie przednim zawieszeniu trzeba wymienic na gwarancji sprezyny w ukladzie kierowniczym poniewaz cos stuka
~LMB
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Bardzo komfortowy i jednocześnie przewidywalny. jedynie wypada mienić kółka i opony na 15". Standardowe 14" to nieporozumienie.
~amal
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
słyszalne stuki w przednim zawieszeniu przy jeździe po nierównej drodze, w poprzednich wersjach civica tego nie było

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tatrywyjazd@interia.pl www.tatrywyjazd.republika.pl
Sedan 1.4 i 16V 90KM 66kW
Zawieszenie jest twarde. Czuć wszystkie nierówności. Nie nadaje się na polskie drogi.
Honda Civic VII Sedan