Lista ocen Honda Civic VII Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2005 (40) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrychu
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Uważam, że jest bardzo dobrze. Nie psuje się nic ponadnormalnego. To znaczy jest kilka wad produkcyjnych dotyczących drobiazgów i to się pojawia, aczkolwiek to pierdoły i nic z tym nie robię. Natomiast może to pozytywnie świadczyć o powtarzalności produkcji. Konkretnie: -skrzypiący pedał sprzęgła, -lekko stukający fotel kierowcy, -lekka, punktowa rdza pod listwą chromowaną (zabezpieczyłem lakierem zaprawkowym), -łatwo rysujący się lakier i...
~ralf
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
od nowosci przy zmianie biegow (pusczaniu sprzegla) na wyzszych predkosciach obrotowych slychac cos w rodzaju "warczenia" i drgan przenoszacych sie na pedal sprzegla, w serwisie twierdza, ze tak ma byc. Co wy na to? jezdzlem roznymi samochodami ale zaden nie wydawal podobnych odglosow. ktos twierdzil, ze jest to wina sprezyny dociskowej przy sprzegle, ktora wpada w drgania .
~Marcin
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
To jest wciaz glowny powod dlaczego jezdze Hondami. Nic sie nigdy nie zepsulo. Z tym ze kupilem samochod ktory zawsze byl robiony w ASO. Z drobiazgow, to jak bym mial sie czepiac to uszczelka w misce mi sie pocila, ale to naprawde musialem sie zastanowic nad ta usterka. Pozatym akumulator sie skonczyl po 6 latach.
~Konrad
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Drobiazgi - w tylnej klapie, po opadach deszczu, zbiera mi się woda i po otwarciu klapy wszystko wlewa się do bagażnika (łącznie jest tego może szklanka..) - zapewne któraś uszczelka pod światłem przepuszcza. Z drobiazgów jeszcze drzwi pasażera czasami się nie domykają. Poza powyższymi nic się nie dzieje.
~użytkownik
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nigdy bym się nie spodziewał , że w Hondzie mogą być problemy z korozją już w 2 gim roku użytkowania(pokrywy maski i bagażnika w sedanie).Czyżby wypadek przy pracy? Czy ktoś miał podobne ptoblemy, może tylko ja mam takiego pecha? Gdyby nie to nie miałbym wątpliwości, że następnym samochodem też będzie Honda
~Xavier515
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za krótko mam te auto, by cokolwiek o tym pisać. W książce serwisowej poprzedniego właściciela jednak można wyczytać, że występowały typowe przypadłości tego modelu: - łączniki stabilizatora - zużywające się sprzęgło - amortyzatory - rdzewiąca klapa bagażnika
~rewerz
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
doskonała - jedyna usterka to punktowa korozja pod ozdobną listwą pokrywy bagażnika spowodowana ocieraniem listwy o blache, wyeliminowana na poczatku i do dzisiaj spokój. skrzypiace sprzęglo i piszczący reczny hamulec przy ok 40tys, skutecznie naprawione bez dodatkowych kosztów.
~pushkar@gazeta.pl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ostatnio słyszę jakiś mały chrobot z zawieszenia, poza tym bez zarzutu. No może jeszcze hałas nabieranej wody przez kilka sekund po wjechaniu w głęboką kałużę. Podobno ten typ tak ma, coś tam się gdzieś wlewa, ale nie wiem, co i gdzie.
~JDM
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Tutaj zawiodłem się na całej linii; 2 elementy lakierowane w ramach gwarancji, skrzypienia wewnątrz (sprzęgło, układ kierowniczy, fotele). Więcej korozji pod maską (śruby, przewody, obudowy) niż w 20-letnim CRX-ie!
~kot cyryl
Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Po pół roku: gniazdo zapalniczki, mocowanie fotela kierowcy, liczne skrzypienia, szum przy hamowaniu. Do tego wspomniana już beznadziejna jakość montażu. Jak na auto kompaktowe za tę cenę, to kwalifikuje się do oceny 2
Honda Civic VII Sedan