Lista ocen Honda Civic VIII Coupe (21) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof.9405663@pharmanet.com.pl
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Uważam iż jest to bardzo tani samochód. Tańszu od Kia czy od skody. Jestem posiadaczem Civica w wersji Executive (Xenony, dwustrefowa klimatyzacja, szklany dach). W salonie Kia powiedzieli mi, iz taki samochód bez xenonów i z węższymi oponami z silniem 143KM bedzie kosztował 78tys. Skoda podobnie. Brakuje mi tylko wejścia USB oraz podgrzewanej przedniej szyny (jak w Fordzie).
~Pilu
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Pierwszy raz mam Honde i jestem miło zaskoczony. Wcześniej miałem auta francuskie - tandeta nie polecam wiecej czasu spędzałem w serwisie niż na trasie! Przymierzałem się do kupna Skody Octavi 2, ale po przejechaniu ze znajomym kilkudziesięciu km rozczarowałem się bardzo tandeta wszystko trzeszczy. Silnik jest ok, ale wykończenie beznadziejne.
~FIUTEK
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
dość drogie jak na swój segment ale w standardzie jest wszysto co jest mi potrzebne, astre III w tych pieniądzch miałbym o wiele biedniejszą. Samochód który łączy zacięcie sportowe z rodzinnym o potężnym bagażniku samochodem rodzinnym. Trafiłem w 10. Polecam.
~gwidon
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Niebanalna stylizacja, obszerne i ciekawie zaprojektowane wnętrze i ogromny bagażnik, nowoczesne silniki, nienaganne wykończenie, sztywna karoseria, dobrze zestrojone zawieszenie, bezpośredni układ kierowniczy, podnoszone siedzisko i składane oparcie kanapy, bogate wyposażenie
~merh
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Świetny samochód. Dynamiczny, zwrotny, ekonomiczny. Jedyny mankament to twardo zestrojone zawieszenie - na wybojach ma się wrażenie jakbym podróżował wozem drabiniastym (może to dlatego, że wcześniej jeździłem mercedesem). P.S. Raczej dla młodej osoby.
~Andi (andiww@op.pl)
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Dla mnie jest to samochod niemal idealny. To połączenie stylu, elegancji i sportowego charakteru. Auto pieknie sie prezentuje (kolor deep bronze pearl) i naprawde robi wrazenie. Dosc dynamiczny silnik i doskonale, sportowe prowadzenie pozwala cieszyc jazda.
~franz
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
auto cieszyło mnie 2 tygodnie dopuko niezauwazyłem,ze przedni zderzak odchodzi od reszty karoserii i podobnie szklany tylny spojler w sposób przypadkowy przyklejony fatalne spasowaniestraciłem szacunek do marki honda moze dlatego ze składali go rodacy w Angki
~TOMEKSOBOLEWSKI@OP.PL
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
WRAZENIE TANIEGO AUTA, SLABE PLASTIKI I SPASOWANIE, USTERKI, MAM TEGO DOSC I JUZ ZAMOWILEM CR-V BO JEDNAK LUBIE HONDE (WCZESNIEJ MIALEM ODYSSEY ´03 PRZEJECHLEM PONAD 170TYS/KM - PERFEKCJA)
~Krzysztof
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Jak na razie zdecydowanie pozytywne wrażenia. Samochód spisuje się doskonale, cechuje się niepowtarzalnym wyglądem, doskonałą ergonomią wnętrza oraz lekko sportowymi osiągami.
~jaco3691@interia.fm
Coupe 1.8 i 16V 140KM 103kW
Super zabawka , która spełnia rolę również użytkową . Jeżdżenie nie jest w niej tylko pustym obowiązkiem ale i przyjemnością.
Honda Civic VIII Coupe