Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ufo
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dam pięć gwiazdek. Totalnie nie mam problemu z tym że trzeba przekręcić kluczyk i odpalać guzikiem. Guzik jest przydatny gdy auto zgaśnie np. Na światłach wtedy szybko go klikamy i od razu odpala. Gdy ktoś jeździ autami niemieckimi albo porównuje Hondę do aut z tamtych lat ergonomia może wydawać się zbyt dziwna i przekombinowana. Auto jest proste w obsłudze nawiewy i klimę ogarniamy jednym pokrętłem a radiem sterujemy z kierownicy, także...
~mario
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Wszystko jest przemyślane i na swoim miejscu. Początkowo design deski rozdzielczej może wydawać się niezbyt przyjazny, ale już po chwili okazuje się naprawdę funkcjonalny. Minus za brak pamięci położenia przednich siedzeń przy składaniu oparć - no ale z drugiej strony kto kupuje 3 drzwiowe auto to musi się z tym liczyć, że do tyłu wsiada się średnio fajnie. Zawsze można wybrać wersję 5 drzwiową.
~H-driveR
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Wiele rzeczy jest na swoim miejscu, ale: - funkcje klimatyzacji schowane są kołem kierownicy - klawisze funkcyjne radia wymagają zapamietania, bo nie są intuicyjnie rozlokowane i brak np. kodowania kształtem poszczególnych funkcji, szczególnie małe kólki na panelu radia. - często mylę pokretło regulacji temperatury z potencjometrem radia Chciałbym mieć jeszcze schowek na okulary - please!
~Ragazzo Fortunato
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jeśli auta niemieckie są uważane za najbardziej ergonomiczne to projektant Hondy musiał jeździć niemieckim autem i na nim opierać swój projekt. Wszystko pod ręką, wszystko pod kontrolą, żadnych zbędnych bajerów.
~Phil
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Wszystko na swoim miejscu. Na wstępie 90% obsługujemy bez instrukcji. Zaawansowane funkcje komputera niestety po zajrzeniu w instrukcje. Tempomat o dziwo też musiałem spojrzeć w instrukcję - bo byłem przyzwyczajony do czegoś innego
~damian
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
dobrze sie w nim czuje...przestrzen na przednich fotelach jest bardzo dobra.. 180 cm wzrostu i pasazer... o "tyle" nie mowie ale widze... "Golf" jest badzo ciasmny
~CTR FN2
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Ja poczułem sie odrazu w tym aucie jak u sebie,nie łapie niektórych opini ze do czegoś sie trzeba przyzwyczajac.Wszystko jest na miejscu i tak jak ma być.
~Michał
Hatchback 3d 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Przemyślane wnętrze, które obsługuje się w miarę intuicyjnie, pomimo zastosowania wielu nietypowych rozwiązań w jego rozplanowaniu.
~Dedis
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
UFO jest świetnie zaprojektowane pod tym względem. Jedynie fotele nie mają pamięci, po odsunięciu co jest wtopą!
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 3d
8,9
~charego
Hatchback 3d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Bardzo pakowna i przemyślana. Pierwsze wrażenie troche przytłaczało ale po wjeżdzeniu sie wszystko okazało sie na swoim miejscu.
Honda Civic VIII Hatchback 3d