Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Leofigar
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Subiektywnie wygląd nadwozia podoba mi się. Z wad: bardzo miękki lakier. Płyta podłogowa koroduje w rejonie tłumika końcowego. Warto też zwrócić uwagę na korozję lewego tylnego nadkola - trzeba zdjąć osłonę nadkola i często pojawia się rdza w rejonie rury łączącej wlew paliwa z bakiem.
~Dab Rowney
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Rdzewieje od samego patrzenia. Blotniki zżera jak miło, do tego kilkukrptnie zgubiłem fragmenty auta podczas jazdy bo po prostu przerdzewiały (oslona kata, oslony tarcz hamulcowych). Od byle kopniaka zostają wgnioty. Klamki lubią odpadać.
~Ufo
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
No cóż auto nowe nie jest więc od strony technicznej ma odpryski. Od strony wizualnej przyznam sie że na początku nie podobał mi się tył auta jednak z czasem naprawdę polubiłem te keształty.
~Michał
Hatchback 3d 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Moim zdaniem auto wygląda jak jajo, aniżeli UFO, aczkolwiek może się podobać, szczególnie w 3-drzwiowej wersji. W środku odwdzięcza się zaskakującą praktycznością.
~Dedis
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Bardzo ładna i praktyczna. Nie mam zastrzeżeń. Bywają problemy z korozją na rancie dachu, ale u mnie nie występują.
~Benc
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Lakier delikatny. Polecam także zabezpieczyć podwozie inaczej za kilka lat może być kiepsko.
Honda Civic VIII Hatchback 3d