Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d (25) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hondu Type R
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Przeglądy - w zależności od mechanika - mam nadzieję ,że mój nie zetnie mnie i korzystając z okazji pozdrawiam Naprawy - prawdopodobnie nie występują to HONDA płacisz za to , żeby jechało to nie Renault Miast - 7 litów to rewelacyjny wynik, korzystając nawet z pełnej mocy 201 koni! wynik podany na 50km / 100. Pali tyle ile musi będziesz pierdołą spali Ci 11 będziesz jeździł godnie i reprezentował markę na mieście spali CI od 13- 17....
~damian
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
tez dobrze... na trasie zawsze ponizej 7l na 100, ale w miescie 10 pociagnie smialo.. auto bedzie do kupienia za rok, , bo zmienie je na ...honde tez civic a moze accorda ale nowsze.. mam type "S" a chce type "R" cos tu ze spalaniem liczniki nie licza tak jak to widze... po przejechaniu 5tyc km 30% miato reszta trasa wyszlo 6.8 litra na sto...ale kazy liczy jak umie, hehe.. jak ktos by potrzebowal szczegolow to ma maila chetnie doradze, albo...
~lukasik92
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Spalanie jest mocno uwarunkowane stylem jazdy. eko jazda - ( ale to nie jazda ) miasto 8,5-9 trasa okolo 7-8 L. Normalna jazda miasto okolo 10-11L trasa prędkość do 130 jakies 8-9 L. Jeżeli ktos mocno piłuje to spalanie w granicy 14-15-16, wszystko zależy od kierowcy. Ale zejście w miescie poniżej 8,5 chyba nie realne.
~Radek
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Aby utrzymać przyjemność z jazdy to spalanie będzie na poziomie 9l/100km, można zejść do 7-8l/100km ale to tylko jazda bez wyprzedzania, po autostradzie tak 120km/h. Raz udało mi się na trasie krajowej ok 300km zejść do spalania 6,7l/100km, ale to była mordęga (spalanie podane z klimą). Po mieście jazda + korki ~12l/100km.
~Phil
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
W stosunku do turbo to na pewno mniej pali. W cyklu mieszanym 9-10l/100km. W ekstremalnych korkach miejskich ~13l/100km. Przeciętnie w ruchu miejskim 11-12l/100km. Ostatnio spalił 43l Pb95 - 410km (cykl mieszany) nie przesadzając z żadnym stylem jazdy i prędkością przelotową 140-150kmh (5000obr/min na 6 biegu)
~Dedis
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
jak na 200KM to pali bardzo mało w mieście i okolicach (zawsze poniżej 10l/100). Za to w trasie powyżej 3500rpm zaczyna się wir (przy 140kmh żre 12l/100!) W trasie mieszanej do 120kmh można zejść poniżej 8l/100. Na razie nie poniosłem żadnych kosztów przy aucie.
~mario
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Auto jest naprawdę oszczędne przy spokojnej jeździe. Przy prędkościach do około 100 km/h można zejść nawet do około 5,2 litra/100km. Niewiele osób wie, że ten silnik pracuje w trybie Atkinsona. Przy dynamicznej, ostrej jeździe po mieście nie spali więcej jak 9 litrów.
~H-driveR
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Jak pali, tak jedzie. Ledwie dotykając pedał gazu można zejść spokojnie poniżej 8 litrów w mieście, ale po co komu wtedy takie auto. Średnio na zbiorniku wychodzi 13 litrów, gdy nie przesadzam z żadnym stylem jazdy.
~Dab Rowney
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Zastanawialem się czy dać 5czy 1 bo niby nie trzeba w niego inwestować.. Bo to daremne - każda próba poprawy czy naprawy czegoś konczy się seria awarii, pękniętych plastikow i tego typu rzeczy. Auto z papieru.
~Michał
Hatchback 3d 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Co prawda auto pali niedużo, oraz cechuje się niską awaryjnością, to potencjalne naprawy lub wymiany np. sprzęgła mogą przerażać swoją ceną, której bardzo blisko do kosztów obsługi aut premium.
Honda Civic VIII Hatchback 3d