Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dab Rowney
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Z przodu nie widać gdzie się zaczyna, z tyłu.. Z tyłu w ogole nic nie widać - widoczność zerowa, czujniki parkowania robią panikę bez powodu, na dodatek notorycznie paruje tylna szyba, mimo suchego bagażnika. Miejsce na kamerę cofania jest takie, ze po jej zamontowaniu jej widok zaczyna się 1,5metra za autem wiec też jest bezuzyteczna. Do tego czujnik deszczu, ktory wlacza wycieraczki gdy jest prawie sucho, za to w pełnym deszczu ma wszystko...
~Ufo
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jedyny mankament to widoczność przez tylną szybę a zatem i lusterko wsteczne. Mi osobiście to nie przeszkadza ale wiem że może to być problematyczne i dlatego daje cztery gwiazdki. Plusem słabej widoczności do tyłu jest słabsze oślepianie przez kierowców za nami. Duże lusterka boczne niwelują problemy z widocznością do tyłu bo są na tyle duże że w większości przypadków zmiana pasa czy orientacja na drodze nie będzie najmniejszym kłopotem. Do...
~Hondu Type R
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Spojler tylni a właściwie coś co przecina szybę - to świetna oszczędność w produkcji - zamiast lusterka automatycznie przyciemnianego. Obracasz głowę czy patrzysz się w lusterko wsteczne widzisz jedno - spojler i tylko jego . Do przodu coś widać lecz przy moim wzroście nadal niewiele tak więc do tyłu nie widzę do przodu na czuja ale posuwistym krokiem do przodu
~Ragazzo Fortunato
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bzdury o tym, że widoczność jest ograniczona do tyłu przez podniesiony spoiler tylnej klapy należy włożyć między bajki, a tak podzieloną klapę doceni każdy kierowca, którego denerwują \"pacany\" jeżdżace na długich światłach - wszystko im zasłoni spojler - dla mnie to zaleta.
~Phil
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
No niestety ta zakrzywiona szyba tylna i spoiler są dokładnie w tym miejscu gdzie nie powinny być, może jakbym był niższy lub wyższy to by mi to nie przeszkadzało, ale niestety przy 180cm wzrostu głowę wychylać wyżej lub niżej, żeby sprawdzić co za mną jedzie.
~Emilo89
Hatchback 3d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Spojler na tylnej szybie skutecznie ogranicza widocznosć w lusterku wstecznym, słupki z przodu dość grube, oprócz tego masz wrażenie, że deska rozdzielcza jest jak lotnisko co utrudnia spoglądanie na obiekty osadzone niżej jak np. krawężniki.
~ss
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Totalna porażka, szczególnie podczas cofania - przez i tak małą tylną szybę nic nie widać z uwagi spoiler który się na niej znajduje ch** wie po co, bo poza walorami estetycznymi nie gra on żadnej roli. Do przodu i na boki jest dostatecznie.
~H-driveR
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Do przodu rewelacja, o ile nie chcesz widzieć koniec maski. Do tyłu jazda możliwa jest tylko na wyczucie. Przeszkadzają małe boczne szybki, spojler w klapie, mocno zaokrąglone narożniki. Lusterka zewnętrzne są bardzo duże, lecz w tej sytuacji mało przydatne.
~zadowolon
Hatchback 3d 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
jak dla mnie rewelacja,a jezeli ktos szuka auta sportowego i dwu drzwiowego a na koncu pisze ze słaba widocznosc do tyłu to dla mnie taki ktos to skonczony dureń.polecam passata b5 kombi haha
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 3d
8,9
~slaw
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
idealnie no może poza tylnym spoilerem ale to kwestia przyzwyczajenia bo w sumie zasłania tylko światła samochodów z tylu co jest plusem
Honda Civic VIII Hatchback 3d