Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW 2006-2010 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~H-driveR
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Drobiazgi to są rzeczy które najbardziej dają w kość, np. -skrzypiący pedał sprzęgła -skrzypiaca osłona podszybia -tykające przednie zawieszenie -sporadycznie niedziałający pilot (trzeba najpierw nacisnąć otwieranie klapy, to odżyje) -po myciu zawijają się uszczelki tylnych szyb
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Mam ten samochód zbyt, krótki czas aby oceniać jego niezawodność. Jest kilka rzeczy, które czasami na naszych nierównościach przeszkadzają - chodzi głównie o skrzeczenie tapicerki. Myślę jednak , że jest to wynikiem twardego zawieszenia, które według mnie pracuje rewelacyjnie! Mimo belki z tyłu.
~mosia
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
z drobiazgów - w pierwszym roku padł czujnik temperatury zewnętrznej, elektryczne składanie lusterka od strony kierowcy ale też wymieniane było sprzęgło.. jak na Hondę to całkiem dużo usterek - dobrze, że wszystko na gwarancji.. Po roku plastiki trochę zaczęły trzeszczeć.
~Phil
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Trochę niedoróbek. Zacinający się centralny zamek (który serwis próbuje naprawić już 3ci raz) generujący masę błędów w komputerze (wymienione kluczyki, komputer immobilizera i sterowaniem centralnym zamkiem). Skrzypiący pedał sprzęgła (wymieniona pompa sprzęgła).
~Hondu Type R
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Nie ma prawa jak się spie... to wykastruję tego małego człowieka , który moje auto skręcił a dojdę do niego po pięknej tabliczce z numerem nad skrzynią biegów !
~lukasik92
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
usterki nie przekraczaja kosztów wiekszych niz 100 zl, lecz taka tylko 1 mi sie przytrafiła.
~CTR FN2
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Jedyne co mialem to stukniecie w momencie wciskania pedała sprzegla-usuniete
~Benc
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Brak, samochód ma 12 lat i nie chce się psuć.
~Radek
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Jeżdżę od roku - nic się nigdy nie stało.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
~Dedis