Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW 2006-2010 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~H-driveR
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Wiele rzeczy jest na swoim miejscu, ale: - funkcje klimatyzacji schowane są kołem kierownicy - klawisze funkcyjne radia wymagają zapamietania, bo nie są intuicyjnie rozlokowane i brak np. kodowania kształtem poszczególnych funkcji, szczególnie małe kólki na panelu radia. - często mylę pokretło regulacji temperatury z potencjometrem radia Chciałbym mieć jeszcze schowek na okulary - please!
~Phil
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Wszystko na swoim miejscu. Na wstępie 90% obsługujemy bez instrukcji. Zaawansowane funkcje komputera niestety po zajrzeniu w instrukcje. Tempomat o dziwo też musiałem spojrzeć w instrukcję - bo byłem przyzwyczajony do czegoś innego
~CTR FN2
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Ja poczułem sie odrazu w tym aucie jak u sebie,nie łapie niektórych opini ze do czegoś sie trzeba przyzwyczajac.Wszystko jest na miejscu i tak jak ma być.
~Dedis
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
UFO jest świetnie zaprojektowane pod tym względem. Jedynie fotele nie mają pamięci, po odsunięciu co jest wtopą!
~Benc
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Dużo schowków do tego bardzo pojemnych. Jedynie sterowanie nawiewami średnio intuicyjne.
~Radek
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Wszystko jest w zasięgu obsługi kierowcy, trzeba się oczywiście nauczyć rozkładu jak w każdym samochodzie.
~ss
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
Gdyby nie elektroniczny wyświetlacz prędkości nad obrotomierzem, byłoby fajnie.
~slaw
Hatchback 3d 2.0 i-VTEC 201KM 148kW
byłoby doskonale gdyby istniała możliwść wymiany radia
Honda Civic VIII Hatchback 3d