Ocena kierowcy - Honda Civic VIII Hatchback 5d

pulpitis, 7 lat temu
Silnik 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Honda Civic VIII Hatchback 5d 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Auto bezproblemowe od początku (kupiłem nowe), ładne (kwestia gustu) i nie tak strasznie drogie jak na to co oferuje.
Dynamika bardzo przyzwoita, nie ma najmniejszego problemu z wyprzedzaniem nawet z pełnym składem osobowym.
Żadnych zastrzeżeń, biegi wchodzą płynnie. Trochę za krótkie pierwsze dwa przełożenia ale szybko się przyzwyczaiłem.
Żadnych problemów.
Wszyscy narzekają na temat spojler w tylnej szybie. Jak dla mnie jest idealnie bo nie oślepiają mnie reflektory samochodów jadących za mną.
Wiecznie mylę pokrętło głośności radia z pokrętłem temperatury. Można by je jakoś bardziej zróżnicować. Poza tym wszystko tak jak powinno być.
Jak na tak małe auto, miejsca środku jest naprawdę dużo. Bardzo wygodnie może podróżować czworo wysokich dorosłych. Piąty jak w większości osobówek siedzi na środku kanapy, więc wiadomo...
Jeździłem lepiej wyciszonym samochodem ale był wyższej klasy. Naprawdę nie jest źle.
Jako, że nigdy nie miałem żadnych problemów z tym samochodem to koszty ograniczają się do serwisów, paliwa, wymiany oleju i opon.
Tu jest subiektywnie. Jak dla mnie warto było wydać te ok. 85 tys na to auto.
Oprócz spalonej żarówki nic nigdy nigdy w tym samochodzie nie wymagało interwencji.
Bezawaryjny samochód.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 i-CDTi 140KM 103kW [l/100km]