Lista ocen Honda Civic VIII (25)

~kaek
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Hondami jeżdżę już od... nie pamiętam kiedy. Użytkowałem wszystkie modele Civica od IV do IX więc co nieco o tych autach wiem. Najlepiej wykonana i najbardziej przyjemna byłą moim zdaniem wersja VI. Civic VIII jest fajnym autkiem, które spokojnie w naszych warunkach można nazwać rodzinnym. Przez 8 lat używania (auto jest od nowości w mojej rodzinie) największą usterką była urwana klamka drzwi. Jak na przebieg 170 tys. km. to dosyć dobry wynik...
~Reed
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Z tego auta jestem na prawdę bardzo zadowolony. Oferuje bardzo przestronne wnętrze, które dodatkowo jest doskonale wykonane. Całokształt uzupełnia niezawodność oraz doskonałe prowadzenie.
~Eugenprin
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Spektakularny wygląd, sportowa sylwetka, duża przyjemnosć z jazdy, niskie spalanie, na razie brak powazniejszych defektów, czego chcieć więcej?
~RomekS
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Silnik wolnossący z bezobsługowym łańcuchem rozrządu, bardzo oszczędny i trwały, bez kompresorów i turbin.
~charego
Hatchback 3d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Bardzo udane autko, wygodne, bezawaryjne i ekonomiczne - mam LPG i koszty na poziomie 15zł/100km i brak awarii utwierdziły mnie w słusznym odejściu od diesli (poprzednia corolla cierpiała z powodu użytkowania jej w mieście - padał egr). Jak dla mojej rodziny 2+1 nawet urlop z rowerami na dachu nie był problemem dla Hondy. Kupując szukałem 1.8 ale trafiłem na 1.4 i pomimo obaw co do słabej mocy życie potwierdziło dobry wybór- jeżdze 50% po...
~boncu
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Ogólne wrażenie - super. Bardzo fajne auto. W tym segmencie nie ma chyba lepszego :)Myślę, że w przyszłości zostanę przy marce Honda. I nie chodzi tu tylko o samochód ale i obsługę pracowników Hondy.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Autu dobre. Ze względu na lakier i utrudnione wsiadanie (mam już swoje lata) nie kupię następnego modelu Hondy.
~gilbert
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
mogło być lepiej jak na markę honda morze gdyby produkcja tego samochodu była gdzie indziej niż anglia byłoby lepiej angole nie potrafią budować samochodów
4,1
~koni00
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Silnik pracjuje równomiernie i cicho. Przy podkręcaniu obrotów powyżej 4.5 tys robi sie głośnawy. (Silnik)
3,4
~ali
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
gdyby nie zawieszenie które mnie wyjątkowo denerwuje byłoby lepiej