Lista ocen Honda Civic VIII Sedan (90) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paneth
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Spakowaliśmy się na 14-dniowy wyjazd do Bułgarii w 4 osoby dorosłe i dziecko, więc ilość przestrzeni wystarczająca, pod warunkiem że dziecko jest starsze i wystarcza mu mała spacerówka. Wózek niemowlęcy zajmuje prawie cały bagażnik, przez co zostaje niewiele miejsca na inne bagaże. W codziennym użytkowaniu samochód zapewnia wystarczająco dużo przestrzeni. Niektórzy pasażerowie widząc przestrzeń w środku myślą, że to Accord.
~radomirrr@poczta.fm
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Znacznie więcej miejsca w środku od hatchbacka, większy rozstaw osi,mniejszy bagażnik, zatem w środku wygodnie i przestronnie, fotele bardziej komfortowe niż w \"jajku\", niby nie trzymają na boki, ale na pierwszym ostrym zakręcie przekonasz się, że jest super - nic nie uwiera w boki jak w wielu \"sportowych\" fotelach, ale lekkie odchylenie ciała i od razu \"łapią\"plecy - super!
~Andrzej
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Bagażnik ma wielkość typową dla kombi i sedanów, a jak zabraknie miejsca mamy jeszcze potężny schowek pod tylną kanapą. Kabina wielkości liderów segmentu C (np. Mondeo). Choć z zewnątrz trudno w to uwierzyć Civic jest wyraźnie większy niż mój poprzedni Focus kombi... a w zasadzie trudno uwierzyć jak inni producenci potrafią tak marnować przestrzeń w środku.
~zestroy
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Z przodu dobrze, z tyłu gorzej, bo choc auto szerokie, to jednak grubaśne i toporne uchwyty drzwi i dziwnie wyprofilowana kanapa zabierają sporo przestrzeni. Bagaznik to dramat, kompromitacja i katastrofa - płaski, do tego uchwyty "zgniatacze jaj" i wiszące przewody z niezabezpieczonego spodu klapy, dziwny "zestaw naprawczy" zabierający dużo miejsca
~JAREK
Sedan 1.3 Hybrid MX 95KM 70kW
Miejsca jest wystarczająco zarówno z przodu jak i z tyłu. Podłokietniki przód i tył. Regulacja kierownicy w dwóch poziomach. Możliwość ustawienia idealnej pozycji dla każdego. Oczywiście cały czas musimy pamiętać, ze znajdujemy się w klasie średniej. Lepiej się już nie da ze względu na ograniczenia gabarytowe.
~Maciek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Mam 185cm i nie narzekam. Fotel kierowcy reguluje się jak potrzeba, brak tylko regulacji lędźwiowej. Kierownica z regulacją dwupłaszczyznową. Z tyłu nie jechałem, ale 2 foteliki dla dzieci mieszczą się bez problemu, awaryjnie wejdzie jeszcze trzecia osoba między nie. Bagażnik bez rewelacji, ale poprawnie jak na tą klasę auta.
~kornel
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jestem osobą wysoką, w każdym więc samochodzie mam nieco za mało miejsca. W hondzie jest dobrze, miejsca jest dużo, można byłoby tylko życzyć sobie w fotelu kierowcy zamontowanego regulatora fotela w okolicy lędźwiowej. Z tyłu wystarczająco dużo miejsca, choć po maksymalnym odsunięcia fotela kierowcy kurczy sie przestrzeń z tyłu.
~Jacek
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
W porównaniu do mojej poprzedniej hondy civic 1,4 is 5 d z 1999r jest rewelacja. Tam musiałem przesuwać fotel do przodu (mam 182cm)żeby zrobić trochę miejsca pasażerowi z tyłu. Teraz mogę fotel odsunąć do tyłu na maksa i pasażer ma jeszcze więcej miejsca niż poprzednio. Szerokość też jest rewelacyjna.
~Rafal
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Jak na wymiary zewnętrzne to ilość miejsca w środku zaskakująco duża. Z tyłu nawet wysokie osoby mają dużo miejsca na kolana i nad głową. Niestety siedzi się nisko (dla niektórych to zaleta) i głowa jest idealnie na wysokości świateł vanów i suvów.
~Smoq
Sedan 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Dużo miejsca dla wszystkich - super. Mało ładowny bagażnik, ale to sedan o czym od początku wiedziałem więc nie będę tej cechy krytykował. Pewien mankament to brak rozkładanych tylnych siedzeń co mogłoby znacznie powiększyć przestrzeń auta.
Honda Civic VIII Sedan