Oceny Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW 2020-2021

Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW 2020-2021 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Civic X Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW 2020-2021

3,6
~Żuwarski
Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Japoński kompakt. Jakość materiałów niska (z japońskich wyższą jakość ma Mazda, a nawet Toyota). Spasowanie niezłe. Zawieszenie bardzo dobre (szybkie), aczkolwiek głośne. Jakość serwisu przeciętna lub niższa niż przeciętna.
~Piotrek
Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW
To moja pierwsza Honda wybrana po dokładnym przeanalizowaniu innych ofert od innych dealerów samochodów osobowych. Ocena zleży od tego na co dany użytkownik zwraca największą uwagę. Ja zwracam na silnik i pod tym względem Honda wypada ponadprzeciętnie dobrze. Auto "fruwa" po autostradzie i nie jest zbyt paliwożerna w mieście. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Polecam. Przyspieszenie git;)
Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Ostatnia niehybrydowa honda civic. Ma kilka wad, ale ogolnie to swietne auto, z prawie nieograniczonymi mozliwosciami mocowo-trakcyjnymi. Najwieksza wada sa fotele, choc teraz w elektryce troche lepiej, mogly by byc bardziej sportowe do wersji sport plus az sie prosi. Ale sama jazda autem to poezja precyzji i techniki, i to przy szokujacym wrecz spalaniu.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,7
~Piotr
Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Auto na początku przyjemne ale już po roku zaczęło skrzypiec siedzenie, klimatyzacja się popsuła, ekran czasami się zawiesza i straszna nawigacja.
~Robert
Hatchback 5d Facelifting 1,5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Bardzo fajny samochód. Dla mnie wszystko ok. Moja 3 honda.
~Emil
~mobilek