Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d (39) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mick
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie do końca mogę uznać to za usterki, ale auto ma pare ****reli natury "akustycznej", które irytują. Chodzi o trzeszczące wnętrze auta - w punkcie przy konsoli szyberdachu (podsufitka) oraz skrzypienie pod plastykiem na bocznym przednim słupku szyby (jak sie przytrzyma ręka plastyk to przestaje...). Drobną "usertką" była chwilowa informacja komputera o problemie z systemem automatycznych świateł drogowych, który po...
~Paweł
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Powiem tak: Do 90 tys zł auto zamiata wszystko pod dywan. Dosłownie. Nie kupić nigdzie indziej za tą kasę 182KM i takiego prowadzenia. Co mnie wkurza? A raczej wkurzało... tapicerka i plastiki no cóż... nie rozpieszczają. Coś mi rezonowało na zimnym silniku i wychodziłem z siebie aż w końcu znalazłem dwa plastiki i odseparowałem. Miałem poprzedniego gena i osiągi bez porównania lepsze poprzez turbo.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jak dotąd po 30 tys. km zupełnie nic. Wbrew obawom lakier (biała perła) okazuje się bardzo mocny. Nie widzę na razie najmniejszej rysy. Nie potwierdzam np., rysowania się okolic klamek itp. Dość często bo co ok. 12,5 tys. km pojawia się sygnał wymiany oleju. Mam jednak nadzieję, że to zaowocuje żywotnością silnika.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie wiem czy u wszystkich tak sie dzieje ale jak mam skręcona temperature na 17 - 18 stopni i jade autostrada to zapala mi się ostrzeżenie o niskim poziomie oleju. Po ostygnięciu wszystko wraca do normy. Wydaje mi się ze jest to winna bardzo rzadkiego oleju który jest zalecany.
~Hondziarz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Czujniki parkowania piszczą i Aso nie może z tym nic zrobić, klekocze tłumik z przodu przy rozruchu na ciepło- Aso też sobie z tym nie radzi, stuka fotel przy opuszczaniu. Czasem coś zaskrzypi, ale montaż jak pisałem jest okey, lepiej niż w poprzedniku.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie było póki co, mam nadzieje że Honda utrzyma legendarną niezawodność poprzednich modeli- Miałem Civic- a Ufo, CRV III i w nich przez kilka lat użytkowania co najwyżej wymieniłem żarówkę, więc trzymam kciuki i za tego :)
~Andrzej
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Niedoróbki w montażu uszczelek na plastikach przy tylnych szybach, pękająca czarna plastikowa nakładka ramki przedniej szyby od strony kierowcy. Za ten ewidentny bubel serwis zażądał 1082 zł
~Kstgach
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Na gwarancji wymieniono czujniki parkowania z przodu, stelaż fotela, zaktualizowano garmina, ponieważ nie działał gps, polakierowano wewnętrzne ramki drzwi, ze względu na punktową korozję.
~Henry
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Drobnostki ..... Które i tak nie pasują do samochodu za 100tys PLN... Nie mówiąc o japońskiej .....właśnie może dlatego że to nie japońska a angielska robota...

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przyjaciele mają od lat Civic VIII, CR-V i Civic IX Tourer i podobnie jak nasze Mazdy, są bardzo mało awaryjne. Jak coś się stanie to drobnostki, które łatwo naprawić.
Honda Civic X Hatchback 5d