Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d (44) - Karoseria

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Z przodu w wersji biała perła z czarnym dachem to jeden z najlepiej wyglądających samochodów. Z boku linia przypomina bardziej liftbacka niż hatchbacka. Wiele osób (w tym ja) na pierwszy rzut oka nie rozróżnia hatchbacka od sedana. Najbardziej kontrowersyjny jest tył, coś warto by zrobić przy liftingu. W każdym razie samochód jest „jakiś”. Wolę to niż nudę skody czy toyoty. Bardzo fajny design wnętrza, prosty ale nie nudny. Bez niepotrzebnych...
~Marcel
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Ten samochód albo łapie od razu za serce albo się go nienawidzi. Wywołuje skrajne emocje. Jedno jest pewne. Zamknij komputer, foldery, zdjęcia odłóż na półkę i zobacz na żywo. Zyskuje 50% podczas osobistych oględzin. Jest duży, szeroki i niski. Czas pokaże jak z lakierem i blachą, co zawsze było piętą achillesową tego producenta i dlatego jedna gwiazdka mniej. Bardzo sztywna buda, auto mało się przechyla na zakrętach.
~Rumcajs
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Karoseria solidnie spasowana. Nic nie trzeszczy ani na zakrętach, ani na wybojach. Klapa bagażnika ciężka, zamyka się bez uwag, za to zamykając drzwi (wszystkie jednakowo działają) trzeba użyć trochę siły, tj. lekko trzasnąć inaczej się nie zamkną, sprawdzałem w salonie wszystkie tak mają - dziwne to. Piszą, że lakier miękki, a kto dzisiaj ma twardy, znaczy lakier.
~Tom
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Wyróżnia się z tłumu. Oczywiście typowy Janusz wybierze Skodę, VW lub Toyotę. Jakość wnętrza na poziomie liderów w tej klasie (np. Seat Leon), gorsze plastiki można znaleźć tylko w takich miejscach jak dolna część drzwi. Z drugiej strony to jedyny punkt gdzie Mazda 6 i BMW 3 mają wyraźną przewagę.
~Kstgach
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Kiepskie zabezpieczenie, po niecałych 3 latach kropki rudej na drzwiach, na szczęście jest na to 12 lat gwarancji, poza tym miękki lakier, ale dużo mniej odprysków niż po takim samym czasie w poprzedniku, więc coś poprawili. Poza tym trochę za szerokie szpary na karoserii.
~Erick_Schetino2
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Nie można dać 5 gwiazdek za lakier ekologiczny. Fajnie dla środowiska, niezbyt dla użytkownika, bo te lakiery są po prostu mniej odporne od tych "nie eko". Ryski są bardziej widoczne. Zalecam stosowanie powłok ceramicznych. Wtedy problem znika.
~Borczin
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tutaj musiałbym dodać, ze jeżdżąc po autostradach na masce przedniej zauważalne jest kilka malutkich odprysków, ewidentnie od kamieni. Mi to jakoś mocno nie przeszkadza ale sadze ze warstwa lakieru mogłaby byc zwyczajnie grubsza.
~Adames
Hatchback 5d 1.0 VTEC TURBO 126KM 93kW
Wygląda nieziemsko, Radowo, dynamicznie. Problemów z miękkim lakierem czy jakiś tam defektów nie zauważyłem. Wiem natomiast, że w Internecie krążą opinie jakoby lakier był wyjątkowo delikatny. Czas pokaże.
~Hondziarz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Trochę za szerokie szpary pomiędzy tylnymi drzwiami a blotnikiem. Lakier w moim egzemplarzu nie rysuje się tak bardzo jak w poprzedniku, ale elementy piano black już tak- pełno rys i plam.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~FrancooZ
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bardzo słaby lakier. Niemiłosiernie się rysuje. Samochód mam 4 miesiąc, a jest porysowany tak, jakby miał przynajmniej 60000km przebiegu i 2 lata... Tu Honda delikatnie rzecz ujmując dała d***.
Honda Civic X Hatchback 5d