Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~znienacka
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
materiały są przeciętne, tutaj widać oszczędności, twarde podłokietniki, z chropowatą tapicerką, która jest niemiła w dotyku, czy jest kiepskiej jakości, to czas pokaże, mi się wydaje, że powinno być okey, nie powinna się jakoś bardzo wycierać, jedyny jej plus, że wystarczy troszkę zwykłej wody i wszelkie plamy znikają bez śladu. Niestety podsufitka trzeszczy pod uciskiem, może nie tak jak w ix, ale jednak, podłokietnik na środku też wydaje...
~Mick
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Auto jest dosyć drogie w średnim i wyższym wyposażeniu, ale oferuje też porównywalnie albo i więcej, niż konkurencja. W standardize jest pakiet i-Sensys który oferuje bajery jak inteligentny "cruise control", system utrzymywania toru jazdy, ostrzeżenia przed opuszczeniem pasa ruchu i inne cuda. Auto nawet ma system automatycznego hamowania w przypadku wykrycia zbliżającej się przeszkody. Trudno mi jednak do końca obiektywnie się...
~Adames
Hatchback 5d 1.0 VTEC TURBO 126KM 93kW
W tym segmencie to najbardziej opłacalne auto w tym momencie. Owszem cena jest wysoka ale w standardzie jest wszystko. Podobnie wyposażony to Po kosztuje podobnie, a to jednak nie ten wygląd ani jakość wykonania, podobnie z fiestą. Citroen c3 jest trochę tańszy ale uważam, iż nie może startować do hondy pod względem prowadzenia. Golf natomiast po doposażeniu jest znacząco droższy. Jak będziecie porównywali auta to zwracajcie uwagę na...
~Rumcajs
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Dałem 5, choć mam na uwadze, że sporo kasy a samochód ma trochę wad. Ale za trochę ponad 90 tyś samochód ma mocny i oszczędny silnik, niezłą skrzynię, fantastyczny układ kierowniczy i zawieszenie, jest przestronny jak na kompakta i ma praktycznie wszystkie bajery: światła ledowe, tempomaty, automatyczną klimę, całkiem niezłą nawigację garmina, kamerę cofania i wiele innych.
~gibson007
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bardzo dobra cena, brałem pod uwagę Leona po faceliftingu, nawet przy 1.4 150 km wg konfiguratora drożej, uważam że bardzo dobre wyposażenie jest adekwatne do czasów w jakich żyjemy, mówię o systemach bezpieczeństwa, chyba że ktoś chce jeździć wersją bieda, a porównania tego samochodu do octavii czy astry zostawię bez komentarza, nie chcę wyglądać jak handlowiec
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie wiem jak to wygląda jeżeli ktoś szuka „golasa” ze słabym silnikiem. Dla kogoś kto szuka dobrze wyposażonego, szybkiego samochodu wersja Prestige obecnie za 111 tys. w wyprzedaży 2018 to prawdziwa okazja – pełen pakiet systemów bezpieczeństwa i wspomagania jazdy, skóra, automatyczna klima, podgrzewane fotele, okno dachowe, nawigacja, niezłe audio, itd.
~Tom
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Kto szuka taniej i słabo wyposażonej wersji nie znajdzie u Hondy dobrej oferty. Jeżeli ktoś tak jak ja szuka samochodu mocnego z dobrym wyposażeniem, oferta okazuje się bardzo dobra. Konkurenci z porównywalnymi silnikami i wyposażeniem są drożsi.
~Arkadiusz Jaroń
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Honda w ciągu 2 lat ułatwiła mi pracę, dzięki niej zarobiłem na wiele rzeczy - głownie dlatego, że nie zanotowałem nawet przez chwilę żadnego problemu i przestoju w kontrakcie, tak samo mój brat który kupił identyczne auto
~Maciej
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jeśli porównamy wyposażanie auta z konkurencją na rynku w szczególności VW, to Honda wychodzi taniej. Jedynie jeśli chcemy otrzymać auto bez bajerów, wówczas nie mamy takiej opcji w Hondzie.
~Erick_Schetino2
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
W swojej kategorii HB jak i przedziale cenowym nie ma lepszego samochodu. Poza Mazdą i Toyota pojazdy francuskie czy niemieckie się po prostu nie liczą, w głównej mierze przez ich plastikowe silniki.
Honda Civic X Hatchback 5d