Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d (46) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mick
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Samochód jest doskonale "odizolowany" od świata zewnętrznego i wręcz hermetyczny. Silnik nagrzewa się szybko i w krótkim czasie do wnętrza dostaje się ciepłe powietrze z wentylatora. Klimatyzacja jest bardzo wydajna a w trybie automatycznym skutecznie schładza i utrzymuje daną temperature wnętrza. Szyby i wnętrze są błyskawicznie odparowywane, w razie potrzeby. Auto posiada podgrzewanie bocznych lusterek, co będzie przydatne w...
~Artur P.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Grzeja i chłodzi dobrze, jednak przy pewnym zakresie obrotów słychać charakterystyczne brzęczenie nawiewów. Jest to typowa usterka tego modelu. Nie jest to silne słyszalne i trzeba się wsłuchać. Probem występuje tylko przy minimalnej sile nadmuchu. Na codzień jest raczej niezauważalny.
~Henry
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Klima w 70%przypadku przerzuca na obieg wewnętrzny....już przy temp zewnętrznej 25st.....nie jeżdżę na ECON.....nie lubię zamulać silnika....nie zbyt dobrze radzi sobie w zimie z parowaniem szyb...jesienią też..
~pi_wa
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
słaby tryb auto: za bardzo daje ciepłem na nogi a chłodem górą (ustawione 20st, na zewnątrz -3 do +5), ciągle trzeba coś przestawiać żeby było komfortowo a dodatkowo nawiewy środkowe nie mają zamknięcia
~nasztata
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
nie wiem co jest, ale zaczeły parować szyby - trzeba przyjrzeć się filtrowi, ale dopiero 30 tys. przelatałem. Grzanie foteli super, klima ok., ogrzewanie w porządku
~Michał
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Działają bardzo sprawnie. W sieci dużo narzekania na brak pokrętła do regulacji obrotów wentylacji, ale jeden klawisz wywołuje całe menu i mamy tam dostęp do wszystkich opcji.
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mazda 3 nagrzewa się dużo szybciej niż Mazda 6 kombi. Podejrzewam, że w mniejszym samochodzie jest lepiej niż w większym i tu powinno być dobrze tak jak mówią inni.
~Henry
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie mam zastrzeżeń co do chłodzenia jak i ogrzewania....chociaż chyba przy bardziej wilgotnych porach może być problem z parowaniem szyb bocznych...
~Bogdan
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Słabo. Przy 4 osobach na pokładzie w deszczu klima nie daje rady. Szyby parują. Trzeba korzystać z przycisku front
~Dark
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Nie lubię automatycznych systemów która zawsze są nadwrażliwe w chłodzeniu lub grzaniu ale do tego systemu nie mam dużych zastrzeżeń.
Honda Civic X Hatchback 5d