Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW 2017-2019 (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Za kierownicą i ogólnie z przodu jest idealnie (mam 184 cm wzrostu). Na tylnym siedzeniu, gdy siedzę prosto, to mam ok. 6 cm przestrzeni między kolanami i fotelem, czyli lepiej niż w Mazda 3, ale nieco gorzej niż w Mazda 6 kombi. Głową nie zahaczam o dach nawet jak siedzę prosto, ale jak oprę głowę o zagłówek to najpierw natrafiam głową na dach, a dopiero potem zagłówek. Gdybym miał jechać z tyłu na dłuższej trasie i drzemać to musiałbym się...
~Tom
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Prawdopodobnie lider w klasie pod tym względem. Oktawia może mieć większy bagażnik, ale nie oferuje tyle miejsca pasażerom. Co najwyżej minimalnie mniej miejsca niż w Mazdzie 6 (dobrze ocenianym pod tym względem samochodzie wyższej klasy), i dużo lepiej niż w BMW 3 poprzedniej generacji. Bagażnik na tyle duży, że samochód może pełnić rolę auta rodzinnego stanowiąc ciekawą alternatywę dla nudnych kombi czy SUV-ów. W praktyce samochód okazuje...
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Przestrzeń dla pasażerów jedna z większych w klasie. Bardzo duży jak na hatchback bagażnik. To jedyny hatchback jaki w ogóle brałem pod uwagę, bo dla mnie typowe w tek klasie 350 litrów to za mało. Alternatywą były jedynie kompaktowe kombi (ale te może poza nowym proceedem ustępują wyglądem) lub sporo droższy i mniej ekonomiczny SUV.
~znienacka
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Szerokość wnętrza z przodu przewyższa większość aut klasy średniej o kompaktach nie wspominając, z tyłu mniej więcej tyle co w ix, ale szerzej i siedzisko dłuższe, fotele z przodu mniej trzymają od tych z ix, ale są w dłuższej trasie wygodniejsze, a co najważniejsze niska pozycja za kier., wreszcie prawdziwa Honda jak za dawnych lat .
~Mick
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Ludzie o wzrości do 180 cm powinni czuć się wygodnie zarówno z przodu, jak i na tylnej kanapie. Fotele z przodu są bardzo wygodne i łatwo jest je ustawić do swoich potrzeb. Tylna kanapa nie jest szczytem luksusu, ale oferuje wystarczającą wygodę na długie trasy a przestrzeń jest wystarczająca - zarówno na nogi jak i po bokach.
~Artur P.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mam 188 cm wzrostu i mieszczę się za sobą. W bagażniku naprawdę sporo miejsca, podróżuje się wygodnie. Często robię trasy 500 km i w poprzedmin aucie nie dało się obejść bez przerwy a w Hondzie udaje mi się zrobić trasę bez zatrzymywania się.
~szymek101
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jak na auto kompaktowe w środku jest bardzo dużo miejsca. Zarówno z przodu, jak i z tyłu. Do tego spory bagażnik. Ogólnie nie ma drugiego kompaktowego samochodu (poza Octavią), który byłby tak przestronny.
~Michał
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Dla kierowcy i pasażera ok, jeżdżę w dwie osoby , tył mnie nie interesuje. Jak ktoś potrzebuje miejsca z tyłu niech kupi dzieciowóz Skodę itd
~tadziub
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Tak jak wszystkie inne samochody Civic też urósł co akurat jest zaletą, miejsca jest naprawdę dużo zarówno dla siedzących z przodu jak i z tyłu.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu również. Nad głową z przodu rewelacja, z tyłu lepiej mieć mniej niż 185 cm wzrostu. Miejsca na nogi bardzo dużo.
Honda Civic X Hatchback 5d