Lista ocen Honda Civic X Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW 2017-2019 (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mick
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Widoczność z środka auta jest wg mnie taka sobie. Ja przynajmniej mam problem z ocenieniem odległości z przodu i po bokach, w stosunku np do krawężników jezdni. Nie wyobrażam sobie parkowanie tego auta "na styk" bez czujników parkowania i tylnej kamery... Auto ma rozbudowaną bryłę, która sprawia mi trudności w realnej ocenie odległości pomiędzy karoserią a przeszkodami wokoło. Widoczność z tylnej szyby jest taka sobie, widoczność...
~znienacka
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Wybieranie nierówności zdecydowanie lepsze niż w ix, ale z racji albo zwykłych amorków jak w moim egzemp., albo bezsensownie małego profilu 235/45 niestety tłucze i stuka na poprz. nierówn., choć taka astra czy nawet mazda 3 są wyraźnie gorsze pod tym względem, golf jednak amortyzuje niewiele, ale jednak troszkę lepiej. Widoczność kiepska.
~Rumcajs
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Do przodu i na boki ok. Do tyłu wiadomo, ale to mi nie przeszkadza, parkuje na lusterka, jest też kamera (całkiem niezła). Przeszkadzają mi szerokie słupki przednie, trzeba uważać przy skrętach, tyle tylko że to wada/właściwość wszystkich nowoczesnych samochodów.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bardzo dobrze wszystko widać. Ktoś powiedział, że przez lotkę na tylnej szybie źle widać. Tylko jak by ktoś włączył myślenie zmienił by zdanie. Jeśli ma się, martwe pole, czujniki i 3 lusterka łącznie, to ja nie widzę żadnego problemu.
~FrancooZ
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Widoczność do tyłu - bardzo kiepska. Sytuację ratuje kamera cofania z 3 ustawieniami trybów oraz systemem CTM - który pozwala mi wyjechać z parkingu pomimo ustawienia się wielkiego samochodu lub przy wyjeździe z bramy tyłem przy dużym ruchu.
~szymek101
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Mogłaby być lepsza, szczególnie do tyłu. "Winowajcą" jest tu spojler. Jednak przy manewrowaniu nie ma to żadnego znaczenia, bo bardzo dobrze spisuje sie kamera cofania.
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Niby szału nie ma, ale są czujnik parkowania, kamera cofania, monitorowanie martwego pola i wykrywanie pojazdów podczas cofania. W praktyce jazda jest bezporoblemowa.
~alex
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
przód boki ok problem z tyłem przez poprzeczny spojler ale tez nie jest źle, kamera mogłaby mięć większą rozdzielczość nocą mniej wyraźny obraz
~Adam
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Dla mnie nie ma żadnego problemu. Z przodu czuję auto od pierwszego km, a kamera cofania i czujniki z przodu i z tylu są super.
~Artur P.
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Jest trochę gorzej niż w innych autach tego segmętu, którymi miałem okazję jeździć. Jednak kamera cofania bardzo pomaga.
Honda Civic X Hatchback 5d