Lista ocen Honda Civic X (86) - Widoczność

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~civic driver
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Z przodu jest ok, choć siedzi się nisko (naprawdę) i musisz się przyzwyczaić do tej pozycji (podziwiasz drogę przed sobą a nie koniec maski :)) Z boku - trochę trzeba się wychylać przy skręcie w lewo/prawo aby zobaczyć czy coś jedzie (boczne słupki zasłaniają). Do tyłu - szyba jest duża ale osadzona pod małym kątem (od poziomu) więc patrząc w lusterko wsteczne jest mała - ale jest ok, lepiej niż wydaje się patrząc z zewnątrz. Lusterka w...
~Damian
Hatchback 5d Type R 2.0 i-VTEC Turbo 320KM 235kW
Jak w zwykłym Civicu tej generacji, spoiler jest widoczny tylko gdy obrócimy głowę do tyłu, lusterko wstecznie nie pozwala go nawet dostrzec podczas jazdy. Duże lusterka boczne z czujnikami martwego pola sprawiają, że jazda po mieście czy parkowanie to żaden problem do tego mamy kamerę cofania i czujniki parkowania 360*. Mam wrażenie, że czujniki przednie nie są dostrojone do obniżonego zawieszenia przez co parkowanie przodem przy wysokich...
~Mick
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Widoczność z środka auta jest wg mnie taka sobie. Ja przynajmniej mam problem z ocenieniem odległości z przodu i po bokach, w stosunku np do krawężników jezdni. Nie wyobrażam sobie parkowanie tego auta "na styk" bez czujników parkowania i tylnej kamery... Auto ma rozbudowaną bryłę, która sprawia mi trudności w realnej ocenie odległości pomiędzy karoserią a przeszkodami wokoło. Widoczność z tylnej szyby jest taka sobie, widoczność...
~znienacka
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Wybieranie nierówności zdecydowanie lepsze niż w ix, ale z racji albo zwykłych amorków jak w moim egzemp., albo bezsensownie małego profilu 235/45 niestety tłucze i stuka na poprz. nierówn., choć taka astra czy nawet mazda 3 są wyraźnie gorsze pod tym względem, golf jednak amortyzuje niewiele, ale jednak troszkę lepiej. Widoczność kiepska.
~pp
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Po 3 latach jeżdżenia francuzem ponownie wróciłem do japończyków. Jeśli miałbym nawiązać do tamtego błędu to komfort jest chyba jedyną kategorią gdzie można postawić znak równości pomiędzy tymi samochodami. Pomimo tego, że Civic to jednak kompakt, a nie segment D to nie uważam żeby był mniej komfortowy. Trochę twardsze zawieszenie. Mi to pasuje.
~Adam
Sedan 4d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Siedzi się nisko (to podstawowa zaleta tego samochodu!). Siedzi się nawet niżej niż w Mazda 3. Do tyłu, do przodu nie mam problemów z widocznością. Czujniki cofania z tyłu i kamera oraz czujniki parkowania z przodu bardzo pomagają. Jedynie przy skręcie w prawo nie widzę krawężnika po prawej stronie więc zawsze muszę uważać.
~Rumcajs
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Do przodu i na boki ok. Do tyłu wiadomo, ale to mi nie przeszkadza, parkuje na lusterka, jest też kamera (całkiem niezła). Przeszkadzają mi szerokie słupki przednie, trzeba uważać przy skrętach, tyle tylko że to wada/właściwość wszystkich nowoczesnych samochodów.
~Tomasz 89
Hatchback 5d 1.0 VTEC Turbo 129KM 95kW
Jest dobrze ale tak samo jak w innych autach, nic nie rzuca na kolana, nie ma niczego innego czym mogłaby sie wyróżnić. Zaskoczyła mnie bardzo łatwa obsługa asystentów jazdy i ich działania (działają zawsze ! i to perfekcyjnie! bardzo szybka reakcja auta na możliwe kolizje !)
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Bardzo dobrze wszystko widać. Ktoś powiedział, że przez lotkę na tylnej szybie źle widać. Tylko jak by ktoś włączył myślenie zmienił by zdanie. Jeśli ma się, martwe pole, czujniki i 3 lusterka łącznie, to ja nie widzę żadnego problemu.

Usterki Honda Civic X

Honda Civic X – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~FrancooZ
Hatchback 5d 1.5 VTEC Turbo 182KM 134kW
Widoczność do tyłu - bardzo kiepska. Sytuację ratuje kamera cofania z 3 ustawieniami trybów oraz systemem CTM - który pozwala mi wyjechać z parkingu pomimo ustawienia się wielkiego samochodu lub przy wyjeździe z bramy tyłem przy dużym ruchu.