Lista ocen Honda Concerto Hatchback (68) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Z tym bylo gorzej, ale chyba tylko w moim przypadku z powodu instalacji gazowej. Honda nie miala wolnych obrotow na gazie. Wielu mechanikow ja z tego powodu badalo, regulowalo, krecilo i nic nie pomoglo. Jednemu sie udalo, nie chcial powiedziec co zrobil, ale dziala dobrze i wcale wiecej nie pali. Oprocz tego przy probie przestawienia zegarka na czas zimowy wcisnolem guziczek od ustawiania godziny i tak zostal. Zegarek zmienil sie w stoper...
~chorav@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
parę razy mnie zawiódł, ale z winy mojego zaniedbania. nie odpalał w deszczowe dni - zmieniłem przewody i pali jak burza po 1 zakręceniu. ostatnio mam problemy z zamkami, coś się dzieje z bębenkami, obracają się i nie zamykają drzwi. brak smarowanie prowadnic szyb spowodował że chodzą ciężko. po prawie 14 latach użytkowania schowka złamał się element trzymający teleskop schowka i klapka opada z impetem. przepaliła mi sie ostatnio żarówka...
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
przez 4 lata i przejechaniu 90 tys km : wymiana wahacza jednego (zahaczyłem o kamień i uszkodziłem) wymiana tuleji wahaczy, wymienione przeguby i cały wydech, wymiana szczotek w rozruszniku. Ostatnio robiłem przegląd i 1 tuleja do wymiany przy wahaczu (koszt 20 pln) żadnych luzów, zadnych wycieków- uważam że to jest rewelacja jak na 13 letnie auto.
~strusiu11@interia.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Ma już swoje lata i troszkę się tu wydarzyło. Gumowe osłony przegubów - x2; żarówki świateł tylnich -x2; Przełącznik mocy nawiewu (brak 1 i 2); spalony przewód elektryczny od szyberdachu; czujnik temperatury cieczy w bloku silnika; No i troche juz zaczyna sie silnik pocic. Zaczynaja sie problemy z korozja.
~prado
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
samochód kupiłem w 2004 roku w lipcu miał wtedy 133 tys km przebiegu (a raczej taki miał stan licznika ;)))) z drobnych usterek mogę wymienić zepsucie mechanizmu szyby w tylnych prawych drzwiach (szyba opada), zepsucie zapięć od pasów (to była chyba wina poprzedniego właściciela) poza tym raczej ok.
~LD Honda
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Jeszcze nic groźnego się nie stało. Wymieniłem klocki, łożyska tylne oraz przeguby, gdyż za puźno zmieniłem gumowe osłony przegubów i dostał się piasek i narobił bałaganu. Mam nieraz problem z odpaleniem ale za momencik pali dobrze. Nie wiem co się dzieje(może to pompka).
~kfiecien
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Przez 150tys. km nic się nigdy nie zepsuło! Raz wymieniłem uszczelkę w misce olejowej i raz parę gumek w zawieszeniu ale w sumie nic nie stukało mimo że były sparciałe, raz ją przetarłem lekko z boku i nawet tam nie gniła jak np. słynne civici
~marcin
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
jak na razie to tylko małe defekty zawieszenie a poza tym super, absolutnie nic. wymieniłem jeden wachacz, końcówka drążka, i łączniki stabilizatora, podejżewam, że to wina naszych autostrad i moich opon 195\50 R15
~Arturek
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
czasem siłowniki c. zamka sie przytna, ale to wina tego czesto wpada tam woda/słaba uszczelka przy szybach w drzwiach, wystarczy troszke smaru na elementy z metalu i jest ok.
Dziennik kosztów dla Honda Concerto Hatchback
10,1
~Rook
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Jak do tąd nie miałem większych problemów. Trzeba mu tylko od czasu do czasu regulować zawory (szczególnie jak ma się gaz). Wymieniałem tez kopułkę aparatu zapłonowego - przebicia.
Honda Concerto Hatchback