Lista ocen Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW 1989-1995 (12) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Carlosik
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Auto dobre na krótkich jak i dalekich rodzinnych wyjazdach, nie powala super sylwetką i nowoczesnością ale to w końcu 1992 rok a wyposażenie ma jak na tamte czasy "full wypas - el lusterka wsz. szyby szyber dach elektryczny el ust świateł, centralny zamek, klimatyzacja... Prektycznie bezawaryjne nigdy mnie nie zawiodło. Auto ma również zacięcie sportowe 112 koni robi go groźnym rywalem dla niektórych młodszych rocznikowo dwulitrówek...
~Janusz_SS@op.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Bardzo dobre auto rodzinne o mocnym zacięciu sportowym (136KM). Drobne mankamenty nie przeszkadzają cieszyć się jazdą, a można naprawdę ostro. Chętnie reaguje na gaz, trzyma się drogi i innym szybko pokazuje tył, wygodna w środku. I najważniesze niezawodna. Gorąco polecam.
~Paweł /pololot@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Nigdy nie myslałem że będę taki samochodem jeżdził ,ale gdy tylko spróbowałem -doceniłem .Co chwilę czymś miłym mnie zaskakuje. Jak na taką cenę jest wspaniale wyposażone.Duża moc, bogate wyposażenie ,niska cena,niezawodność -czy trzeba coś więcej.
~Chajcek Wawa
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Wygodna przestrzen kierowcy i pasarzerów , doskonaly dostep do urzadzen(elektr.szyby itp) idealnie dzialajace wspomaganie , super ciche i komfortowe zawieszenie.WADA głośny uklad wydechowy
~dobromir.ng@op.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Jak za te pieniądze, to fajne rodzinne (5 drzwi, hatchback) o zacięciu sportowym auto. Powyżej 4000 obrotów wciska w fotel na każdym biegu, przy normalnym wyprzedzaniu nie trzeba redukować.
~Ballon
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Concerto 1,6 16V SOHC bardzo dobre auto silnik, wyglad , zawiesznie noi ta niezawodność coś nie samowitego. auto 14 lat a prez 3 lata nic kompletnie nic sie nie pospsuło.
~firebird@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta - dynamiczne, oszczędne, bardzo dobrze wykończone wnętrze - drewno, welury, doskonałe materiay. Świetne zachowanie na drodze.
~Marcin
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
auto posiadam od 5 lat nigdy mnie niezawiodlo.Mialem wczesniej auta niemieckie ale wporownaniu do hondy to zlomy
~wafel
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
świetny kompromis niędzy autem rodzinnym i sportowym. wygodny, funkcjonlny a zarazem dynamiczny i sztywny.
~ToMci®
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Autko super: ma sportowy charakter, mało pali :) i jest nie zawodna...
Honda Concerto Hatchback