Lista ocen Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW 1989-1995 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Z tym bylo gorzej, ale chyba tylko w moim przypadku z powodu instalacji gazowej. Honda nie miala wolnych obrotow na gazie. Wielu mechanikow ja z tego powodu badalo, regulowalo, krecilo i nic nie pomoglo. Jednemu sie udalo, nie chcial powiedziec co zrobil, ale dziala dobrze i wcale wiecej nie pali. Oprocz tego przy probie przestawienia zegarka na czas zimowy wcisnolem guziczek od ustawiania godziny i tak zostal. Zegarek zmienil sie w stoper...
~LD Honda
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Jeszcze nic groźnego się nie stało. Wymieniłem klocki, łożyska tylne oraz przeguby, gdyż za puźno zmieniłem gumowe osłony przegubów i dostał się piasek i narobił bałaganu. Mam nieraz problem z odpaleniem ale za momencik pali dobrze. Nie wiem co się dzieje(może to pompka).
~Rook
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Jak do tąd nie miałem większych problemów. Trzeba mu tylko od czasu do czasu regulować zawory (szczególnie jak ma się gaz). Wymieniałem tez kopułkę aparatu zapłonowego - przebicia.
~bronsiu@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym samochodem, chociaż ma go dopiero od XI/2001 roku - tylko wymiana oleju, pasków klinowych itp drobiazgów
~valdi@go2.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
jak coś wysiada to i tak można jeździć. nigdy nie stanołem w trasie, wszystko znajdują i prognozują w autoryzowanym warsztacie
~Łukasz
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Miałe rok i nie włożyłem ani złotówki,grzała mi się woda ale tk nią jeżdziłem,więc oceniam na dobrze
~Użytkownik
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
mam ja od nowości, i jak narazie wymieniam opony, klocki, olej i to co w każdym aucie i nic pozatym
~marcel 144@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Włącznik szyber dachu żle umieszczony i mały schowek poza tym ok.
~sliwki4pl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
zmieniać wszystko w terminch zalecanych,lać paliwo i jeździć
~pocztamarcinka@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
spalony silnik od okna kierowcy....
Honda Concerto Hatchback