Lista ocen Honda Concerto Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW 1989-1995 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Moja honda posiada wspomaganie kierownicy. Sa to moze tylko moje odczucia, bo nigdy wspomagania w samochodzie nie mialem, ale jest ona za czula. Jest to nawet powiem troche niebezpieczne przy szybkiej jezdzie, gdzie niewielki ruch reka powoduje natychmiastowa reakcje kól. Zawieszenie jest troszke za sportowe, mogloby byc ciut mieksze. I jak wiekszosc Japonczykow jest bardzo nisko osadzona. Nasze drogi, a przedewszystkim KRAWEZNIKi prawie o...
~Rook
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Hondy mają dość rozbudowane zawieszenie. Bardzi ładnie prowadzi ono samochód, ale naprawy trochę pochłaniają (robiłem generalny remont zawieszenia po kupieniu auta)
~Łukasz
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
przy większych prędkościach kołysze autem ok.140km.h nie czarujmy się mimo doskonałego silnika to nie jest samochód sportowy nie ma dobrej trakcji
~marcel 144@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Drogi trzyma się jak magnes, nieżle tłumi dziuru na Polskich drogach.Wspaniale działa ABS.
~LD Honda
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Dobry, trzyma dobrze na boki. Sztywne zawieszenie i nawet w ostrych zakrętach można szybko jeździć.
~Karlos
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
mam wspomaganie kier ale przy skręcie w prawo na zimnym silniku ciężko sie kręci kierownicą...
~sliwki4pl@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
sztywny, po rondzie przez tory przesuwa na zewnatrz, ale do opanowania
~pocztamarcinka@poczta.onet.pl
doskonale pokonuje zakręty nawet przy 170km/h
~bronsiu@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
na drodze zachowuje się bardzo dobrze
~BRONX
Dobrze sie prowadzi.